“Mbresëlënëse”/ Rama publikon videon nga stërvitja e “Defender Europe 21”

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Kryeministri Edi Rama, ka ndarë në rrjetin social “Facebook” momente të stërvitjes ushtarake “Defender Europe 21”.

Me anë të kësaj stërvitje Rama thotë se trupat shqiptarë vihen në provë për shpejtësinë e reagimit, ndërsa thekson arritjen e bashkëpunimit mes forcës ajrore dhe atyre speciale.


Të fundit

“Mbresëlënëse”/ Rama publikon videon nga stërvitja e “Defender Europe 21”

Kryeministri Edi Rama, ka ndarë në rrjetin social “Facebook” momente të stërvitjes ushtarake “Defender Europe 21”. Me anë të kësaj...

Manastirliu publikon videon: Vijojnë ndërhyrjet për vendosjen e lenteve falas në spitalet publike

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka publikuar një video me dëshmitë e të moshuarve që kanë kryer ndërhyrjet në sy falas...

Policia arreston dy shqiptarët në Selanik: Sekuestrohen 1 400 rrënje kanabisi (Video)

Policia greke ka arrestuar dy shqiptarë në zonën e Kilkisës në veri të Selanikut në Greqi duke sekuestruar edhe një sasi të madhe rrënjësh...

I dënuar me mbi 10 vite burg në Itali, arrestohet “skifteri” 37-vjeçar me dy emra në Tiranë

Arsen Daci është vënë në pranga nga policia, ku po kërkohej pë llogarië shtetit Italian. 37-vjeçari Flakton Daci, banues në Tiranë, i cili kerkohej...

“Largimi i Bashës garanton shanse të barabarta”/ Ibsen Elezi dorëzon kandidaturën për kreun e PD-së

Ibsen Elezi, ka dorëzuar në PD formularin e kandidimit për kryetar. Në një komunikim për mediat, Elezi tha se vetëm dorëheqja e Lulzim Bashës garanton...

Lajme të tjera

Web TV