Fituesi i Eurovizion thith kokainë live gjatë spektaklit? Publikohet videoja që po bën xhiron e rrjetit

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një video e çuditshme po qarkullon në rrjet dhe bëhet fjalë pikërisht për artistin kryesor të gruopit italian që u shpallën fitues në Eurovizion 2021.

Damiano vihet re duke ulur kokën në tavolinë në një mënyrë të dyshimtë, teksa shumë kanë aluduar se ai ka qenë duke thithur kokainë. Pamjet kanë bërë xhiron e rrjeteve sociale, teksa këngëtari i ka mohuar të gjitha akuza.

“Jo kokainë, djema, ju lutem. Unë nuk marr drogë. Nuk ishte kokainë, djema. Thomas theu një gotë”,-tha ai duke përgënjeshtruar gjithçka.

Të fundit

Fituesi i Eurovizion thith kokainë live gjatë spektaklit? Publikohet videoja që po bën xhiron e rrjetit

Një video e çuditshme po qarkullon në rrjet dhe bëhet fjalë pikërisht për artistin kryesor të gruopit italian që...

Lukashenko devijon fluturimin e avionit për të arrestuar gazetarin kritik

Autoritetet bjelloruse arrestuan gazetarin Roman Protasevich, i persekutuar nga regjimi i Aleksandr Lukashenko, këtë të dielë në aeroportin e Minsk pasi avioni me të...

U shkëput kabina e teleferikut/ Rëndohet bilanci i viktimave në Itali, ndërron jetë në spital fëmija 9-vjeçar (Video)

Ka marrë të tjera përmasa tragjedia e ndodhur sot në Itali ku ka shkuar në 14 numri i viktimave pas shkëputjes së një kabine...

Funar Fest, Balla: Këto festa i shërbejnë promovimit të bukurive natyrore të Elbasanit

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla i shoqëruar nga Kryetari i Bashkisë së Elbasanit, Gledian Llatja ishte sot në festën e...

Pesë kandidatë u skualifikuan nga gara për kryetarin e PD/ Reagon Edit Harxhi: Basha u tregua besëprerë

Edit Harxhi e ka konsideruar një akt të rëndë skualifikimin nga gara për kreun e PD-së të 5 kandidatëve që shpallën kandidaturat për zgjedhjet...

Lajme të tjera

Web TV