Shehaj “tremb” Bashën/ “Lumë” pëlqimesh dhe mbështetje në rrjetet sociale

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një kandidim surprizë që ka sjellë një kthesë të re në garën për kreun e opozitës është ai i deputetit të zgjedhur, Agron Shehaj.

Shehaj e ka njoftuar kandidimin në rrjetet sociale, duke theksuar se vendi ka nevojë për një opozitë parimore.

Ajo që ka tërhequr menjëherë vëmendje është mbështetja e madhe që ai ka grumbulluar në rrjetet sociale.

Mijëra qytetarë, e uronin në faqen e tij të “Facebook” për vendimin që kishte marrë, ndërsa shprehnin mbështetje maksimale.

Në postimin që Shehaj njoftonte kandidim janë arritur mbi 18 mijë pëlqime dhe më shumë se 4 mijë komente, pozitive.


Të fundit

Shehaj “tremb” Bashën/ “Lumë” pëlqimesh dhe mbështetje në rrjetet sociale

Një kandidim surprizë që ka sjellë një kthesë të re në garën për kreun e opozitës është ai i...

E rëndë/ Ra në kontakt me korrentin, ndërron jetë punonjësi i OSHEE në Gjirokastër

Një punonjës i OSHEE ka ndërruar jetë aksidentalisht këtë të diel, teksa ka rënë në rrymë elektrike me tensionin e lartë. Ngjarja e rëndë ka...

Milano ngjyroset zikaltër, Inter ‘ngre në qiell’ trofeun e titullit kampion (Video)

Inter e ka mbyllur në mënyrën më të mirë të mundshme këtë sezon të “Serie A”. Zikaltërit arritën që të shpalleshin kampionë 4 javë para...

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria publikon shifrat: Rritet numri i viktimave, ulet numri i të shtruarve

Shqipëria vazhdon të regjistrojë një numër të ulët të jetëve të humbura dhe rasteve të reja me Covid-19. Ministria e Shëndetësisë ka publikuar bilancin e...

Braçe: Shqipëria problem pandëshkueshmërinë dhe pabarazinë para ligjit, duhet një lëvizje e fortë kundër korrupsionit

Zëvendëskryeministri, Erion Braçe shprehet se Shqipëria ka ende problem të madh pandeshkueshmëri në dhe pabarazinë para ligjit. Përmes një postimi në rrjetin e tij social...

Lajme të tjera

Web TV