Tronditet Shijaku, shpërthim me lëndë plasëse pranë banesës së 36-vjeçarit

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur mbrëmjen e sotem në Shijak.

Mësohet se shpërthimi ka ndodhur pranë banesës së 36 vjeçarit O.V, por fatmirësisht nuk ka patur të lënduar.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për të zbardhur rrethanat e plota.


Të fundit

Tronditet Shijaku, shpërthim me lëndë plasëse pranë banesës së 36-vjeçarit

Një shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur mbrëmjen e sotem në Shijak. Mësohet se shpërthimi ka ndodhur pranë banesës së...

Ky ishull në Greqi ju jep shtëpi, tokë dhe 500 euro në muaj për të jetuar atje

Nëse keni ëndërruar gjithmonë të largoheni nga shtëpia dhe të jetoni në një parajsë tokësore, atëherë ka ardhur shansi juaj: një ishull idilik grek...

1 mln injektime deri në qershor/ Mbi 4 mijë vaksinime sot, më shumë se 716 mijë nga fillimi i fushatës

Ka shkuar në më shumë se 717 mijë numri i vaksinimeve të kryera në vend kundër pandemisë së koronavirusit. Nga fillimi i fushatës “Shqipëria buzëqesh”...

Fituesi i Eurovizion thith kokainë live gjatë spektaklit? Publikohet videoja që po bën xhiron e rrjetit

Një video e çuditshme po qarkullon në rrjet dhe bëhet fjalë pikërisht për artistin kryesor të gruopit italian që u shpallën fitues në Eurovizion...

Alarm për bombë në avion/ Lukashenko ngre kurthin për të arrestuar gazetarin e dënuar me vdekje!

Autoritetet bjelloruse arrestuan gazetarin Roman Protasevich, i persekutuar nga regjimi i Aleksandr Lukashenko, këtë të dielë në aeroportin e Minsk pasi avioni me të...

Lajme të tjera

Web TV