Poston pamjet piktoreske nga Tamara në Shkodër, Rama uron një javë të mbarë

113 563 lexime

120,178FansaPëlqeje

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, e ka nisur mëngjesin e sotëm me pamje piktoreske nga Tamara, në Shkodër.

Me gjelbërimin në Tamarë, diellin dhe ajrin e pastër që gati mund ta nuhasësh, kryeministri përmes fotove,  i ka uruar një javë të mbarë të gjithëve.

“MIRËMËNGJES, dhe me diellin mbi Tamarën magjepsëse, ju uroj një javë të mbarë.”, shkruan kreu i qeverisë në postimin e tij në “Facebook”.


Të fundit

“Sekretari Pompeo më emëroi në Tiranë”, Kim: Shqipëria model, po kontribuon për botën

Në kuadër të konferencës për 100-vjetorin e vendosjes së marrëdhënieve Shqipëri-SHBA, ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim pohoi se...

Cila ishte ngjarja më e ngarkuar në histori

Shifrat flasin vetë: masat po mobilizohen më shumë për fenë sesa për politikën. Këtu janë ngjarjet më të ndjekura të dekadave të fundit në...

Aksidentohet një tjetër autobus në Tiranë/ “Kombinati” përplaset me koshin e mbeturinave

Është aksidentuar përsëri një autobus në Tiranë. Bëhet fjalë për urbanin e linjës së Kombinatit i cili është përplasur me një kosh mbeturinash. Mësohet se ngjarja...

E rëndë në Greqi/ 13-vjeçari i jep fund jetës pas sfidave në TikTok

Një 13-vjeçar në Greqi është gjetur i vdekur në dhomën e tij. I mituri është gjetur i varur në dhomën e tij nga prindërit,...

Rama konferencë me Mike Pompeo: Furnizimi me gaz përmes Terminalit të Ri që do të…

Kryeministri Edi Rama po zhvillon një konferencë me Sekretarin e Shtetit, Mike Pompeo, i cili viziton Shqipërinë për herë të parë. Gjatë kësaj konference do të...

Lajme të tjera

Web TV