Dhunoi mjekët e Spitalit të Fierit, Gjykata jep masën e sigurisë për Ardit Klimën

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Trupi gjykues i Gjykatës së Shkallës Parë Fier, mesditën e sotme, ka dhënë masën e sigurisë “deryrim paraqitje” për shtetasin e arestuar tre ditë më parë, Ardit Klima.

Ai u akuzuar për goditje për shkak të detyrës të mjekëve të spitalit rajonal Fier.

Trupi gjykues i kryesuar nga Alfred Konomi, prokuror i çështjes Erind Rehovica, avokat mbrojtës, Ervis Goxhaj, pasi ka dëgjuar mbrojtjen dhe akuzën vendosi për shtetasin Ardit Klima “detyrim paraqitje”.


Të fundit

Dhunoi mjekët e Spitalit të Fierit, Gjykata jep masën e sigurisë për Ardit Klimën

Trupi gjykues i Gjykatës së Shkallës Parë Fier, mesditën e sotme, ka dhënë masën e sigurisë “deryrim paraqitje” për...

Manastirliu në Elbasan: Pediatria e re, një investim i shumëpritur për të gjithë rajonin

Ministria e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka ndjekur nga afër investimet në pediatrinë e Elbasanit. Ajo çfarë do t’i shtohet këtij spitali është një pavion...

Ç’po kurdis Yuri Kim? Pas Kukësit, Yuri Kim viziton Tropojën

Pas takimeve të zhvilluara në jug të vendit, Ambasadorja amerikane Yuri Kim, ditën e sotme ka zhvilluar një vizitë në veri të vendit. Kim ka...

Përplasen makinat në aksin Mamurras-Thumanë, një i plagosur niset me urgjencë drejt Traumës

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Mamurras-Thumanë, ku raportohet se ka mbetur i plagosur një person. Sipas informacioneve të para,...

Pësoi hemorragji në tru pas vaksinimit me AstraZeneca, vdes modelja britanike (Foto)

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Qipron, teksa një modele 39-vjeçarja ka humbur jetën nga hemorragjia në tru, pas vaksinimit me AstraZeneca. Mediat fqinje...

Lajme të tjera

Web TV