Makinat përplasen kokë më kokë në qendër të Fierit, plagoset një grua

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një grua ka mbetur e plagosur si pasojë e një aksidenti të ndodhur në qendër të qytetit të Fierit.

Në aksident janë përfshirë dy automjete, një tip “Mercedes Benz dhe një “Golf”.

Fatmirësisht, gruaja e dëmtuar ndodhet jashtë rrezikut për jetën, ndërkohë që dyshohet se në momentin e përplasjes në të dyja makinat kanë qenë si pasagjerë pesë persona.

Mbeten të paqarta shkaqet e aksidentit, ndërsa mendohet fillimisht se të dyja mjetet kanë qenë me shpejtësi tej normave të lejuara në këtë rrugë të qytetit të Fierit dhe nuk kanë respektuar rregullat e tjera të sinjalistikës rrugore.


Të fundit

Ndahet nga jeta në moshën 81-vjeçare njeriu i parë i vaksinuar për Covid-19 në botë

William Shakespeare, njeriu i parë në botë që iu injektua një vaksinë e aprovuar për koronavirusin në botë, është...

Makinat përplasen kokë më kokë në qendër të Fierit, plagoset një grua

Një grua ka mbetur e plagosur si pasojë e një aksidenti të ndodhur në qendër të qytetit të Fierit. Në aksident janë përfshirë dy automjete,...

Lajm i mirë, Japonia i dhuron Kosovës mbi 800 mijë euro pajisje mjekësore

Japonia ka ndihmuar Kosovën me pajisje mjekësore në luftën kundër Covid-19. Mësohet se vlera e pajisjeve mjekësore të dhuruara nga Japonia për Kosovën arrin...

Dhunoi mjekët e Spitalit të Fierit, Gjykata jep masën e sigurisë për Ardit Klimën

Trupi gjykues i Gjykatës së Shkallës Parë Fier, mesditën e sotme, ka dhënë masën e sigurisë “deryrim paraqitje” për shtetasin e arestuar tre ditë...

Ç’po kurdis Yuri Kim? Pas Kukësit, Yuri Kim viziton Tropojën

Pas takimeve të zhvilluara në jug të vendit, Ambasadorja amerikane Yuri Kim, ditën e sotme ka zhvilluar një vizitë në veri të vendit. Kim ka...

Lajme të tjera

Web TV