Në ditët e fundit të shtatzënisë, Eni Vasili poston foton e ëmbël: Ne të treja…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Gazetares Eni Vasili, iu zbulua “rastësisht” shtatzënia nga paparacët e gazetës ‘Panorama’, ndërsa pritja e ëmbël me binjakë dhe gjinia e tyre u zbulua live, po aq “rastësisht” nga kryeministri Rama i ftuar në studion e saj. Tani që s’ka më arsye për t’iu fshehur syrit zhbirilues të publikut, Eni nuk ua ka kursyer ndjekësve fotografitë me barkun e rrumbullakosur.

Teksa shijon ditët e fundit të shtatzënisë, gazetarja e njohur ka vendosur që të bëjë një set fotografik, një kujtim i bukur që më vonë do ta shijojë me vajzat e saj.

Eni ka “rrëmbyer” vëmendjen e të gjithë ndjekësve, në foton ku shfaqet e veshur me të bardha dhe duke përkëdhelur barkun e fryrë. “Ne të treja nuk mund të mos i kishim ne kujtesë polaroidi këto kohë”, shkruan ajo në postimin e saj.

Të fundit

Leipzig triumfon ndaj Frankfurt dhe fiton Kupën e Gjermanisë në vitin e dytë radhazi

Leizpigu për të dytin vit radhazi fitues i Kupës së Gjermanisë. Klubi gjerman në pronësi të markës së famshme...

Basha: U tërhoqa se nuk doja luftë, PD do të bëjë ndryshimin me mbështetjen e SHBA

Ish-kryedemokrati Lulzim Basha ka zhvilluar sot një takim me të rinjtë në Lezhë, ku është shprehur se tërheqja e tij nga politika, u bë...

Aksidenti në Rrëshen, shkon në 7 numri i të plagosurve, mes tyre 3 fëmijë

Është rritur numri i të plagosurve nga aksidenti i rëndë i regjistruar mbrëmjen e sotme në Rrugën e Kombit në zonën e Rrëshenit ku...

Rrëzohet te Mali i Robit, humb jetën turistja polake

Një shtetase polake 83-vjeçare në afërsi të një hoteli në Kavajë është rrezuar aksidentalisht në trotuar dhe për pasojë ka humbur jetën. Pas rrëzimit në...

Tjetër “divorc” tek Los Blancos, Hazard do të largohet nga klubi në fundin e këtij sezoni

Në një ditë me lamtumirë “yjesh”, surpriza vjen nga Spanja: Eden Hazard largohet nga Reali i Madridit. Marco Asensio ishte i pari, më pas...

Lajme të tjera

Web TV