Ylli i pornografisë e bëri baba, këngëtari i famshëm tregon djalin

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Këngëtari i famshëm, Drake, është shfaqur për herë të parë në skenë me djalin e tij, Adonis.

Drake mbajti në krah Adonis përgjatë gjithë fjalimit të tij, ndërsa në një moment e ngriti në ajër dhe iu drejtua me fjalët: “Dua ta kushtoj ty këtë çmim”.

Ndëkohë 3-vjeçari shpërtheu në lot dhe u largua nga skena duke u mbajtur tek këmba e të atit.

Kujtojmë se në vitin 2018 u raportua se këngëtari i famshëm ishte bërë baba për herë të parë. Adonis erdhi në jetë nga ish ylli i pornografisë, Sophie Brussaux.


Të fundit

Kosovë/ Pas 22 vjetësh kthehen trupat e 7 shqiptarëve të vrarë gjatë luftës

Pas 22 vitesh, në Kosovë të enjten u kthyen trupat e shtatë shqiptarëve të vrarë në fshatin Rezallë gjatë...

Festivali i teatrit në Elbasan/ Vijnë teatro nga Italia, Lituania, Serbia, Turqia dhe Kosova

Festivali Ndërkombëtar i Teatrit Bashkëkohor “Skampa” rikthehet për të 23-tin vit radhazi në qytetin e Elbasanit, duke vijuar kështu traditën e pandërprerë të prurjeve...

Falsifikonin kartelat e punës të të burgosurve, arrestohen dy policë të burgjeve (Emrat)

Shërbimi për Kontrollin e Brendshëm në Burgje ka arrestuar dy zyrtarë të cilët akuzohen për shpërdorim detyre. Konkretisht, mësohet se Gani Shehu dhe Lulzim Kaziu,...

Xhubleta: histori dhe traditë shqip

Nuk është thjesht një veshje, ajo është rit, kulturë shekullore, traditë. Të vishje xhubletën, nuk ishte thjeshtë një rutinë e përditshme. Për këtë trashëgimi të...

Kriza në kufirin Kosovë-Serbi/ Arrihet marrëveshja, Vuçiç “kërcënon”: Do tërhiqemi, por shqiptarët ta dinë se…

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, dha një konferencë për shtyp në Shtëpinë e Oficerëve në Nish. Ai vuri në dukje se është arritur një kompromis...

Lajme të tjera

Web TV