“Kam puthur 3 vetë”/ Lidhja treshe shokon pastorin Akil Pano, heq kufjet dhe largohet nga emisioni (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Puthja treshe mes këngëtares me origjinë shqiptare Rita Ora, të dashurit të saj Taika Ëaititi dhe aktores Tessa Thompson ka shkaktuar debate të forta sot në emisionin “Ftesë në 5” në Top Channel.

Ish-banori i Big Brother, Ari Bakalli tha se të tilla ngjarje kanë ndodhur prej qindra vjetësh e janë normale edhe në ditët e sotme. Madje ai tregoi edhe një akt personal të tij, kur vite më parë kishte shkëmbyer puthje me një vajzë dhe shoqen e saj të ngushtë.

Kjo solli reagimin e ashpër të pastorit Akil Pano, i cili u detyrua të hiqte kufjet, pasi tha se nuk ishte dakord. Sipas Panos, emisionet në vend po avancojnë axhendën e komunitetit LGBTI

Debati:

Ari: Unë e shof si një skenë jo koherente. Mua më ka ndodhur 18-19 vjeç, mes të dashurës dhe shoqes së saj të ngushtë. Ishte krejt qesharake, nuk kishte asgjë seksuale. Nuk kishte asgjë të vërtetë. Jo një herë po disa herë, erdhi dhe një shoku jonë po u tërhoqa.

Pastori: Ca mund të them më, ndihem keq. Sepse emisione të kësaj natyre po avancojnë axhendën e komunitetit LGBTI.

Xheni Karaj: Ska lidhje komuniteti o pastor, e the vet është fantazia e cdo mashkulli që të puthet me dy vajzat.

Pas debatit, pastori heq kufjet dhe shmang bisedën.


Të fundit

“Kam puthur 3 vetë”/ Lidhja treshe shokon pastorin Akil Pano, heq kufjet dhe largohet nga emisioni (Video)

Puthja treshe mes këngëtares me origjinë shqiptare Rita Ora, të dashurit të saj Taika Ëaititi dhe aktores Tessa Thompson...

Lajm i mirë/ Një tjetër shtet njeh patentat shqiptare, miratohet marrëveshja

Patentat shqiptare do të njihen në Arabinë Saudite. Qeveria ka miratuar sot në parim marrëveshjen me Mbretërinë eArabisë Saudite, për njohjen e ndërsjellë të...

Brataj zbulon “sekretin” e Komitetit Teknik: Do hiqen maskat, ora policore do zgjatet

Skënder Brataj, drejtori i Urgjencës Kombëtare i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin Open, ka folur në lidhje me masat që do të merren...

Aksident pranë “Ali Demit”, makina përplaset me bordurën (Foto)

Një aksident automobilistik ka ndodhur në lagjen “Ali Demi” ku një makinë është përplasur me bordurën. Aksidenti ka ndodhur në rrugën “Kont Leopold Bertold” dhe...

Vdekja misterioze e studentes në Tiranë, dalin fotot e mesazheve të koduara të shkruara mbi trupin e saj

Detaje të tjera dalin në dritë nga vdekja misterioze e studentes Evgjeni Baxho. Megjithëse në fillim u raportua se 23- vjeçarja mund të kishte...

Lajme të tjera

Web TV