Manastirliu paralajmëron lehtësimin e masave anticovid

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ditën e nesërme do të mblidhet Komiteti Teknik i Ekspertëve, për të vendosur për masat e reja anti-covid në vendin tonë.

Këtë fakt e konfirmoi ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, e cila paralajmeroi zbutje te masave.


Të fundit

Ndryshon ligji, të dëmtuarit nga aksidentet mund t’i drejtohen vetë kompanive të sigurimit

Autoriteti i Mbikëqyrjes Financiare ka nxjerrë për konsultim publik tre modelet e policave të reja të sigurimit të detyrueshëm,...

Berisha “non grata”/ Rama reagon për herë të parë: E kanë kthyer jetën politikë në një telenovelë

Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në sheshin “Skënderbej”, bashkë me ministren Ogerta Manastirliu për të folur për situatën e pandemisë në vendin tonë. Gjatë...

Iu qëndron magneti në krah pas vaksinës? Ministria e Shëndetësisë reagon pas videove shqetësuese të qytetarëve

Qytetarët nga Kosova dhe jo vetëm, kanë filluar të shprehin një shqetësim aspak të zakonshëm pas marrjes së vaksinës për Covid-19. Ata po thonë...

Rama flet për lehtësimin e masave: Jemi në një situatë optimale

Kryeministri Edi Rama ka folur sot për lehtësim të masave anti-covid, teksa bëri sërish apel për kujdes. Teksa ka parë nga afër procesin e...

Manastirliu paralajmëron lehtësimin e masave anticovid

Ditën e nesërme do të mblidhet Komiteti Teknik i Ekspertëve, për të vendosur për masat e reja anti-covid në vendin tonë. Këtë fakt e konfirmoi...

Lajme të tjera

Web TV