Parashikimi i motit, e enjte 27 maj 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit

Presidenti i PE David Sassoli shtrohet në spital, ja nga cila sëmundje vuan

Presidenti i Parlamentit Europian, David Sassoli është shtruar në Spitalin Civil të Strasburgut me pneumoni, që sipas mjekëve nuk...

Përurohet qendra kulturore shqiptare në New York, investimi kap vlerën e mbi 8.7 milionë dollarëve

Të dielën në lagjen Bronks të Nju Jorkut u përurua qendra kulturore dhe e mirëqenies për komunitetin shqiptaro-amerikan. Qendra Illyria shtrihet në një hapësirë...

“Kënaqësi të ndjehesha më i shkurtri”/ Rama takon dy djemtë shqiptarë në akademinë amerikane

Kryeministri Edi Rama gjatë vizitës në SHBA ka takuar dy djem shqiptarë që janë pjesë e akademisë amerikane ‘West Point’. Rama ka shpërndarë foton...

Mbërrijnë mbi 30 mijë doza të vaksinës Pfizer në Rinas

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu njofton se në Shqipëri kanë mbërritur edhe 31 mijë e 590 doza të vaksinave Pfizer. Manastirliu po ashtu thekson se...

Veliaj: E kisha parashikuar që Saliu do e mbyllte me turp

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka qenë mbrëmjen e sotme i ftuari i Sokol Ballës në emisionin “Real Story” në News24. Për Veliajn, largimi...

Lajme të tjera

Web TV