Plagosja e 39-vjeçarit në Vlorë/ Zbardhet ngjarja, shpallet në kërkim 18-vjeçari

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Vlorë- Zbardhet ngjarja e ndodhur mbrëmjen e djeshme në lagjen “Uji i Ftohtë” ku u plagos me armë zjarri një 39-vjeçar.

Identifikohet dhe shpallet në kërkim autori i dyshuar i ngjarjes.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Vlorë, nën drejtimin e Prokurorisë në vijim të veprimeve hetimore të kryera për zbardhjen dhe dokumentimin e ngjarjes së ndodhur mbrëmjen e djeshme, ku u plagos me armë zjarri shtetasi E. L.

Bazuar në provat e grumbulluar u bë i mundur identifikimi dhe shpallja në kërkim e autorit të dyshuar të ngjarjes shtetasit E. M., 18 vjeç, banues në Vlorë, për veprat penale “Plagosje e rëndë me dashje” dhe “Armëmbajtja pa leje”.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Vlorë, për veprime të metejshme.


Të fundit

Plagosja e 39-vjeçarit në Vlorë/ Zbardhet ngjarja, shpallet në kërkim 18-vjeçari

Vlorë- Zbardhet ngjarja e ndodhur mbrëmjen e djeshme në lagjen “Uji i Ftohtë” ku u plagos me armë zjarri...

Covid në Shqipëri/ Asnjë humbje jete, ja sa persona u infektuan në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë raportoi sot për të dytën ditë radhazi se nuk ka asnjë humbje jete, teksa flitet për 20 raste të reja me...

Dita e dytë pa humbje jete nga COVID, Manastirliu tregon planin gradual të lehtësimit të masave

Sot është dita e dytë kur vendi ynë nuk ka pasur humbje jete për shkak të koronavirusit. Ky lajm i mirë është bërë me...

Plagosja e Regi Kaçorrit te Kompleksi Olimpik/ Drejtori i Policisë: E dimë kush është autori, qëlloi me armë dhe u largua

Detaje të reja bëhen me dije lidhur me ngjarjen e sotme afër “Rrugës së Kosovarëve” te Kompleksi Olimpik në Tiranë. Si pasojë e një...

Plagosi me plumb në bark 19-vjeçarin, shpallet në kërkim autori (Emri)

Identifikohet autori i plagosjes që ndodhi pasditen e sotme në kryeqytet. Autori i plagosjes së 19-vjeçarit Reginaldo Kacorri është shtetasi Klajdi Kodra nga Laçi,...

Lajme të tjera

Web TV