Fatos Nano në gjendje jo të mirë shëndetësore, transportohet me karrocë në spital (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një video është publikuar në media, ku shihet ish-kryeministri dhe ish-kreu i PS-së, Fatos Nano i cili mbërrin në një spital privat në Tiranë.

Ai zbret nga makina tip Mercedes Benz i shoqëruar nga bashkëshortja Xhoana Nano dhe shoqëruesi i tij. Nuk dihet se çfarë mund të ketë pasur Nano, por shihet se ai vë maskën dhe ecën ngadalë, në pamundësi për të vazhduar me këmbët e tij.

I ndihmuar dhe nga mjekët ai ulet në karrocë dhe futet brenda në spital për të marrë ndihmë mjekësore./Newsbomb


Të fundit

Fatos Nano në gjendje jo të mirë shëndetësore, transportohet me karrocë në spital (Video)

Një video është publikuar në media, ku shihet ish-kryeministri dhe ish-kreu i PS-së, Fatos Nano i cili mbërrin në...

Pamje spektakolare/ Satelitët e Elon Musk “pushtojnë” Europën, kalojnë edhe në Fier (Video)

Satelitët e manjatit të biznesit, Elon Musk, që kanë “shëtitur” qiejt e Europës, kanë kaluar edhe në Fier. “BalkanWeb” ka publikuar një video, ku shihen...

Plas arma në Borsh, plagoset një person

Disa çaste më parë janë regjistruar disa të shtëna me armë zjarri në Borsh të Sarandës, ku sipas informacioneve paraprake raportohet për të plagosur. Nuk...

Gjykata rrëzon kompaninë turke dhe i jep të drejtë Ministrisë së Mjedisit: Nuk do të ndërtohet HEC në Vjosë

Gjykata Administrative ka mbështetur kërkesat e vazhdueshme të qytetarëve dhe shoqërive civile apo dhe shoqatave të angazhuara për mbrojtjen e mjedisit, lidhur me ndërtimin...

Punimet në rrjet/ Disa zona në Tiranë do të mbesin 7 orë pa drita nesër

OSHEE njofton se nesër në disa zona të Tiranës do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për 7 orë, për shkak të punimeve që...

Lajme të tjera

Web TV