Kishin mbushur shtëpinë me para/ Arrestohen shqiptarët në Britani, sekuestrohen mbi 400 mijë paund (Emrat)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Dy shqiptarë në Britaninë e Madhe janë arrestuar dhe akuzohen për trafik droge dhe pastrim parash.

Në pranga kanë rënë shtetasit Altjon Gjoni, 38 vjeç dhe Bejar Cozminca, 30 vjeç. Policia, në banesën e shqiptarëve ka gjetur mbi 400 mijë paund, shkruajnë mediat në gjuhën angleze.

Oficerët e policisë kanë sekuestruar 200 mijë paund në një banesë të shqiptarëve dhe 200 mijë në tjetrën.

Paratë ishin të ndara, paketuara dhe të ngjitura në formë blloku.


Të fundit

Kishin mbushur shtëpinë me para/ Arrestohen shqiptarët në Britani, sekuestrohen mbi 400 mijë paund (Emrat)

Dy shqiptarë në Britaninë e Madhe janë arrestuar dhe akuzohen për trafik droge dhe pastrim parash. Në pranga kanë rënë...

Pasi doli i zhveshur në kamera, deputeti bën skandalin e radhës gjatë procedurave parlamentare (Video)

Një ligjvënës kanadez ka kërkuar falje pasi u kap duke urinuar në kamera gjatë procedurave parlamentare virtuale, vetëm disa javë pasi ai u shfaq...

Yuri Kim frikëson politikanët pas vizitës ‘blic’ në SPAK: Do ndëshkohet kush ka bërë krime!

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka zhvilluar sot në takim të papritur në SPAK, me drejtuesin Arben Kraja dhe drejtoren e BKH-së, Aida Hajnaj. Pas vizitës...

Rikthehen vdekjet nga Covid, ja sa të infektuar u regjistruan 24 orët e fundit

Situata e COVID19 në 24 orët e fundit është si vijon: Janë kryer 2807 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë 21 qytetarë. Rastet pozitive...

“Çfarë tallje, kryetar partie nga Vlora?”/ Bledi Mane: Gonia mund të jetë “malok Labërie” por kjo nuk e ndihmon

Nga Bledi Mane Agron Shehaj mund të jetë i suksseshëm në biznes, mund të jetë miliarder, mund të jetë shfrytëzues i pashpirt punonjësish, mund të...

Lajme të tjera

Web TV