Plas arma në Borsh, plagoset një person

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Disa çaste më parë janë regjistruar disa të shtëna me armë zjarri në Borsh të Sarandës, ku sipas informacioneve paraprake raportohet për të plagosur.

Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes, ndërsa policia dhe grupi hetimor janë nisur drejt vendngjarjes.

Vijon…


Të fundit

Plas arma në Borsh, plagoset një person

Disa çaste më parë janë regjistruar disa të shtëna me armë zjarri në Borsh të Sarandës, ku sipas informacioneve...

Gjykata rrëzon kompaninë turke dhe i jep të drejtë Ministrisë së Mjedisit: Nuk do të ndërtohet HEC në Vjosë

Gjykata Administrative ka mbështetur kërkesat e vazhdueshme të qytetarëve dhe shoqërive civile apo dhe shoqatave të angazhuara për mbrojtjen e mjedisit, lidhur me ndërtimin...

Punimet në rrjet/ Disa zona në Tiranë do të mbesin 7 orë pa drita nesër

OSHEE njofton se nesër në disa zona të Tiranës do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për 7 orë, për shkak të punimeve që...

Manastirliu publikon shifrat: Rreth 766 mijë të vaksinuar kundër Covid-19 në Shqipëri

Numri i të vaksinuarve në Shqipëria ka shkuar në rreth 766 mijë. Shifra është zbuluar nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, e cila shkruan...

Si do të ndryshojë qeveria Rama? Këta janë emrat që ikin

Zgjedhjet parlamentare të 25 prillit thyen traditën e qeverisjes në Shqipëri, pasi për herë të parë që pas rënies së komunizmit, një parti arriti...

Lajme të tjera

Web TV