Punimet në rrjet/ Disa zona në Tiranë do të mbesin 7 orë pa drita nesër

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

OSHEE njofton se nesër në disa zona të Tiranës do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për 7 orë, për shkak të punimeve që po realizohen.

Konkretisht, nesër do të punohet në një nga kabinat e NST Farkë gjatë intervalit kohor 09:00-16:00.

Për pasojë do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë:

Pjesërisht Sauk i Ri dhe të gjithë bizneset në segmentin e rrugës së Elbasanit, nga Shkolla e Policisë deri te zona e quajtur ( Karburanti i vjetër ) gjithashtu pa energji do të jenë dhe pjesërisht rrugët e mëposhtme:

Rruga “Enver Preza”

rruga “Shaqir Palushi”

rruga “Ramazan Bregu

rruga “Grigor Gjika”

rruga “Arif Hasko”

rruga “Hamide Dalipi”

rruga “Selim Jegeni”

rruga “Danish Jukniu”


Të fundit

Punimet në rrjet/ Disa zona në Tiranë do të mbesin 7 orë pa drita nesër

OSHEE njofton se nesër në disa zona të Tiranës do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për 7 orë,...

Manastirliu publikon shifrat: Rreth 766 mijë të vaksinuar kundër Covid-19 në Shqipëri

Numri i të vaksinuarve në Shqipëria ka shkuar në rreth 766 mijë. Shifra është zbuluar nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, e cila shkruan...

Si do të ndryshojë qeveria Rama? Këta janë emrat që ikin

Zgjedhjet parlamentare të 25 prillit thyen traditën e qeverisjes në Shqipëri, pasi për herë të parë që pas rënies së komunizmit, një parti arriti...

“Ish-Miss Shqipëria ‘nxjerr zbuluar’ biznesmenët: Thonë ma jep që të ta jap vendin e punës!

Ish-Missi shqiptar, Denisa Kulemani, ka bërë një deklaratë të fortë. Ajo është shprehur se shpesh pronarët i kanë thënë “ma jep që të ta...

Marrëveshje e madhe/ Kosova siguron mbi 1.2 milionë vaksina nga Pfizer

Ministria e Shëndetësisë së Kosovës ka bërë me dije lajmin e fundit, një marrëveshje të madhe në kohë pandemia. Janë siguruar mbi 1.2 milionë doza...

Lajme të tjera

Web TV