Shpërthim i fuqishëm në një fabrikë në Greqi, plagosen tetë persona

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një shpërthim ka ndodhur paraditen e sotme në një fabrikë për prodhimin e pijeve alkoolike në afërsi të Larisas në Greqi, rrugës për në Tyrnavo.

Mediat greke bëjnë me dije se shpërthimi ndodhi në një kazan të përpunimit të pijeve, në ambientet e fabrikës.

Për pasojë janë plagosur tetë persona, të cilët po dërgohen në spital për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Ndërkohë forcat zjarrfikëse kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.


Të fundit

Shpërthim i fuqishëm në një fabrikë në Greqi, plagosen tetë persona

Një shpërthim ka ndodhur paraditen e sotme në një fabrikë për prodhimin e pijeve alkoolike në afërsi të Larisas...

Demokratët ‘sulmojnë’ Bashën: Je humbës i përsëritur

Demokratët nuk ndalin “shpërthimet” dhe akuzat ndaj Lulzim Bashës, duke e konsideruar përgjegjës për humbjen e zgjedhjeve më 25 prill dhe “pengmarrës” të karriges...

Siguroi jetën për 1 mln euro/ Kthesa e papritur në hetimet për vrasjen e 20-vjeçares në Greqi, ja çfarë dyshohet

Hetimet për vrasjen e 20-vjeçares britanike Carolinë nga një grup grabitësish kanë marrë një tjetër kthesë. Sipas mediave greke, mister mbetet roli i bashkëshortit...

Seria A e re: Venezia kompleton listën e 20 ekipeve në fillim

Seria A e re tashmë është e plotë. Ekipi i Paolo Zanetti, i promovuar nga kadetë të tillë si Empoli dhe Salernitana, do të jetë...

Sekuestrohet pasuri me vlerë mbi 500 mijë USD në Tiranë, i përkasin të arrestuarit në Angli

Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin “Plantacioni”, duke vendosur në sekuestro preventive mbi disa pasuri me vlerë rreth 500.000 dollarë, që dyshohet se vjen...

Lajme të tjera

Web TV