Greg Rama udhëton drejt Portugalisë, bashkohet me tifozët e Manchester City-t para finales në Ligën e Kampionëve

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Greg Rama, djali i kryeministrit Edi Rama, ka udhëtuar ditën e sotme drejt Portugalisë, aty ku do të zhvillohet finalja e Ligës së Kampionëve, Chelsea – Manchester City.

Në fotot dhe videot e postuara prej tij në rrjetet sociale, shihet se ai është bashkuar në shesh me tifozët e Manchester Cityt, të cilët kanë krijuar një atmosferë fese në vigjilje të finales së madhe.

Nuk dihet nëse Gregu ka mundur të sigurojë një biletë për finale, pasi numri i tyre ishte i kufizuar dhe pjesa më e madhe u takonte ultarsve të të dyja skuadrave.


Të fundit

Greg Rama udhëton drejt Portugalisë, bashkohet me tifozët e Manchester City-t para finales në Ligën e Kampionëve

Greg Rama, djali i kryeministrit Edi Rama, ka udhëtuar ditën e sotme drejt Portugalisë, aty ku do të zhvillohet...

U fut në operacion për t’u dobësuar, por humbi jetën/ Si u zhdukën organet e të riut shqiptar nga mjeku grek?

Çështja e vdekjes së 25-vjeçarit shqiptar, Spartak Mazi, i cili iu nënshtrua një operacioni për të humbur peshë dhe humbi jetën mbetet e errët...

Akuzohet për vrasjen e Gentian dhe Nezir Beqirit/ Florenc Çapja arrestohet në Dubai

"Abcnews" raporton se Florenc Çapja është arrestuar në Dubai. Ai akuzohet për vrasjen e Gentian dhe Nezir Beqirit, babë e bir. Në përditësim...

Sot finalja e Champions League/ Tuchel imiton Guardiolën për të argëtuar skuadrën (Video)

Trajneri i Chelsea u kap nga kamerat e 'The Sun' duke argëtuar stafin e tij me një imitim të Pep Guardiolës para finales së...

“Unë me ty erdha në këtë jetë e pa ty do të iki”/ Zbardhen mesazhet e 38-vjeçarit që u gjet i pajetë në banesë:...

Një ngjarje e rëndë u shënua disa ditë më parë në Tiranë, pasi në rrugën “Kristi Maloku” u gjet i pajetë në banesën e...

Lajme të tjera

Web TV