Operacioni anti-kanabis në Krujë, krerët më të lartë të Policisë në terren! Ardi Veliu kontrolle në një banesë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Vijon operacioni anti-kanabis në Krujë, ku në terren kanë zbritur edhe krerët më të lartë të Policisë shqiptare.

Sikurse mund të shihet edhe nga fotot, janë drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Ardi Veliu dhe Tonin Vocaj, drejtor i Policisë Kriminale, të cilët kryejnë kontrolle në terren.

Në njërën prej fotove duket edhe vetë Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu, teksa futet për kontroll në një banesë.


Të fundit

Operacioni anti-kanabis në Krujë, krerët më të lartë të Policisë në terren! Ardi Veliu kontrolle në një banesë

Vijon operacioni anti-kanabis në Krujë, ku në terren kanë zbritur edhe krerët më të lartë të Policisë shqiptare. Sikurse mund...

Vijon mega-operacioni në Krujë, shikoni si digjen me qindra rrënjë kanabisi (Video)

Operacioni anti-kanabis që ka nisur në rrethin e Krujës që në orët e para të mëngjesit të sotëm vijon me mbi 200 efektivë të...

Hiqet aboneja e përgjithshme për udhëtimet me urbanë në Tiranë!

Me lehtësimin e masave nga 1 qershori që, përpos të tjerave, rikthen shërbimin urban me kapacitet të plotë, Bashkia e Tiranës do të riorganizojë...

Vlorë/ Personi që u gjet i vdekur në makinën e tij, është vëllai i ish-kreut të Gjykatës i shkarkuar nga vettingu

45-vjeçari që u gjet i vdekur sot në makinën e tij në Vlorë, është vëllai i ish-gjyqtarit Artan Lazaj. Lazaj ka qenë kreu i Gjykatës...

Çelet Panairi “Work and Study” në Tiranë (Video)

Është çelur sot në Tiranë Panairi “Work and Study”, i kthyer tashmë në një traditë falë organizimit nga Bashkia e Tiranës, Dhoma e Tregtisë...

Lajme të tjera

Web TV