Vlorë/ Personi që u gjet i vdekur në makinën e tij, është vëllai i ish-kreut të Gjykatës i shkarkuar nga vettingu

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje
45-vjeçari që u gjet i vdekur sot në makinën e tij në Vlorë, është vëllai i ish-gjyqtarit Artan Lazaj.

Lazaj ka qenë kreu i Gjykatës së Gjirokastrës dhe është shkarkuar nga të dy shkallët e vettingut.

Artan Lazaj u shkarkua nga vetting më 11 Korrik 2018, por sipas tij ai vendim ishte i padrejtë dhe ai kërkoi rikthimin në detyrë pranë Kolegjit të Apelimit, por që nuk iu pranua.


Të fundit

Vlorë/ Personi që u gjet i vdekur në makinën e tij, është vëllai i ish-kreut të Gjykatës i shkarkuar nga vettingu

45-vjeçari që u gjet i vdekur sot në makinën e tij në Vlorë, është vëllai i ish-gjyqtarit Artan Lazaj. Lazaj...

Çelet Panairi “Work and Study” në Tiranë (Video)

Është çelur sot në Tiranë Panairi “Work and Study”, i kthyer tashmë në një traditë falë organizimit nga Bashkia e Tiranës, Dhoma e Tregtisë...

“Eci si të dua unë…”/ Gruaja tregon sherrin: Si e vrau burri 25 vjeçarin Emiljano Ndou, fillimisht doli djali dhe…

Zbardhen detaje të reja nga vrasja e 25 vjeçarit Emiljano Ndou mbremjen e djeshme në Bardhaj të Shkodrës. Gruaja e Mark Kodrës, autorit të krimit,...

U gjet i vdekur/ Policia jep detaje mbi identitetin e 45-vjeçarit

Policia thotë se personi që u gjet i pajetë sot në Vlorë, brenda makinës së tij, është 45 vjeçari. Shtetasi me inicialet E.L. u...

FOTOT/ Trafikantët shqiptarë ndryshojnë strategji, zbulohet “shtëpia e barit” në Fushë-Krujë

RENEA, FNSH e Tiranës, FNSH e Fierit dhe Policia e Durrësit kanë zbarkuar ditën e sotme në zonën e Niklës në Fushë Krujë, ku...

Lajme të tjera

Web TV