Dy automjete përplasen në Shkodër, plagosen dy persona

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident ka ndodhur darkën e sotme në Zues të Shkodrës. Dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën tekas dy persona kanë mbetur dy të plagosur.

Raportohet se të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton për të zbardhur shkaqet.


Të fundit

Dy automjete përplasen në Shkodër, plagosen dy persona

Një aksident ka ndodhur darkën e sotme në Zues të Shkodrës. Dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën tekas dy...

U ekzekutua në Athinë/ Shqiptari iu shpëtoi 3 atentateve, lëvizte me antipumb dhe pistoletë plot me plumba

34-vjeçari shqiptar Aris Papa i ekzekutuar në Athinë i kishte shpëtuar të paktën tre atentateve në të kaluarën, ndërsa ishte një person me precedent...

“Është i gjithi faji im”/ Zbulohet kush e shkaktoi tragjedinë në Itali ku vdiqën 14 persona

Tre të dyshuar në një aksident me teleferik në Itali që vrau 14 persona u lejuan të dilnin nga burgu të dielën, pasi një...

Monitorime me dron, policia gjobit për 1 orë 93 drejtues mjetesh (Video)

Policia rrugore ka gjobitur për rreth 1 orë 93 drejtuesh mjetesh për parakaime të gabuara. Me anë të monitorimit me dron, Policia ka mundur të...

Boris Johnson i martuar në fshehtësi të plotë? Del fotoja e parë nga ceremonia

Kryeministri britanik Boris Johnson është kurorëzuar në martesë me të fejuarën Carrie Symonds. Ata kanë mbajtur një ceremoni private të shtunën, në Katedralen Westminster,...

Lajme të tjera

Web TV