Horoskopi për ditën e diel, 30 maj 2021

113 563 lexime

120,178FansaPëlqeje

Dashi

E diela perfekte për të kaluar me ata që doni. Në punë, shumë planetë janë aktivë në favorin tuaj ndaj ndonëse është ditë pushimi, përfitoni nga kjo mundësi për ditët në vijim.

Demi

Bëni kujdes nëse jeni në një lidhje që tashmë është në krizë prej disa kohësh. Sa i përket punës, do të duhet të përpiqeni të relaksoheni. Shijoni këtë të Dielë!

Binjakët

Dashuria është shumë e rëndësishme, por ki kujdes që të mos i harrosh miqësitë. Në punë, pas një krize, do të vijë një mundësi e re, më e mirë.

Gaforrja

Hëna nuk është më në anën e kundërt dhe Venusi më në fund do t’ju ndihmojë të riparoni probleme në marrëdhënien tuaj. Nëse keni filluar një rrugë të re në karrierë, ndiqni atë pa frikë.

Luani

Provokimet, sidomos në dashuri, sot duhet të refuzohen. Ju jeni gjithashtu të detyruar të punoni të dielave, por mos u dekurajoni, qershori është afër.

Virgjëresha

Dita fillon në një mënyrë të paqartë, keni ndjenja të turbulluara. Përqendrohuni në takime të rëndësishme biznesi.

Peshorja

Dashuria është shumë premtuese, bëni gjithçka për të. Ekziston një farë pasigurie në punë, por mos u dekurajoni.

Akrepi

Disa fjalë mund të jenë të tepërta dhe mund të stimulojnë debat në marrëdhënie. Bëni kujdes se çfarë thoni. Shkëputuni për një çast nga puna.

Shigjetari

Përjetoni një moment force për ndjenjat falë Saturnit i cili së bashku me Hënën ju jep ngarkesën e duhur. Kushtojini vëmendje aspektit financiar.

Bricjapi

Çdo diskutim do të duhet të përballet me guxim. Mos kini frikë, por jini të matur. Apliko frymë pozitive në punë.

Lexo edhe :  Plot 128 vjeç/ Personi më i vjetër në botë tregon 2 gjërat që e kanë mbajtur gjallë

Ujori

Ditë shumë pozitive për ndjenjat falë Hënës së favorshme. Në punë do të duhet të kryeni disa projekte, por asgjë për t’u shqetësuar.

Peshqit

Në qershor, me Venusin në favor, ndjenjat tuaja më në fund do të përgjigjen sikundër keni kërkuar. Në punë do keni shumë kënaqësi.


Të fundit

SHBA zbulon tunelin gjigant të trafikimit të drog*ve në kufi me Meksikën

Autoritetet në SHBA kanë njoftuar sot zbulimin e një tuneli të sofistikuar të trafikimit të drogave, i pajisur me...

Kërkohej në të gjithë Shqipërinë/ Arrestohet 22-vjeçari i dënuar me burg, ja akuzat

Një 22-vjeçar i shpallur në kërkim nga policia është arrestuar ditën e sotme në Tiranë. Mësohet se Erdis Hysko, i dënuar me 5 vite e...

“Për punën po sakrifikoj rininë”, deputetja 24-vjeçare ankohet për rrogën 10 mijë euro

Anëtarja më e re e Parlamentit Federal Gjerman , Emilia Fester, ankohet për orët e pafundme që i kushton punës. Ajo ka thënë se rroga...

Zelensky takohet pas 3 muajsh me bashkëshorten (Foto)

Volodymyr Zelensky është fotografuar me gruan Olena për herë të parë që kur Rusia pushtoi Ukrainën tre muaj më parë. Çifti mori pjesë sot...

Marrëveshje për 100 laboratorë “Smart” në shkolla, Rama: Ky është vetëm fillimi

Qeveria shqiptare dhe Fondacioni Shqiptaro-Amerikan për Zhvillim (AADF) firmosën një marrëveshje për krijimin e 100 laboratorëve të parë SMART në shkollat 9-vjeçare dhe për...

Lajme të tjera

Web TV