U zhduk në rrethana misterioze në Greqi, gjendet pas 2 javësh shqiptarja 38-vjeçare

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të fundit

Boris Johnson i martuar në fshehtësi të plotë? Del fotoja e parë nga ceremonia

Kryeministri britanik Boris Johnson është kurorëzuar në martesë me të fejuarën Carrie Symonds. Ata kanë mbajtur një ceremoni private...

Abuzimi me çmimet, Braçe publikon faturën dhe ankohet: S’do t’iu vijë kush

Abuzimet me çmimet nga restorantet gjatë sezonit turistik denoncohen ço vit. Një rast të tillë e ka denoncuar sot edhe zv.kryeministri Erion Braçe. Ai...

U vra në mes të Athinës/ Nëna e 34-vjeçarit shqiptar shpërthen në lot dhe e qan me fjalë (Video)

Detaje të reja bëhen me dije lidhur me ngjarjen e rëndë që ndodhi sot pasdite në Sepolia të Athinës, Greqi. Një sulm i armatosur...

Vrasja e shqiptarit, mediat greke: Larje hesapesh mes bandave të trafikut të drogës

Mediat greke japin detaje të reja nga atentati ndaj shqiptarit në Athinë të Greqisë. Dyshohet se vrasja është një larje hesapesh mes bandave të...

Vdes shqiptari që u qëllua sot me plumb në kokë në mes të Athinës

Detaje të reja janë bërë me dije nga ngjarja e tmerrshme që ka ndodhur sot pasdite në një lokal në Sepolia të Athinës, Greqi. Sipas...

Lajme të tjera

Web TV