Aksident në Tiranë, makina përplas motorin

113 563 lexime

120,178FansaPëlqeje

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në rrugën “Don Bosko” në kryeqytet.

Në aksident janë përfshirë drejtuesi i automjetit A.H dhe drejtuesi i motorit A.B.,. Si pasojë e përplasjes, drejtuesi i motorit i cili ka mbetur i plagosur është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Sakaq grupi hetimor ndodhet në vendngjarje po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 31.05.2021, rreth orës 12:20, në rrugën “Don Bosko”, janë përfshirë në përplasje mjeti me drejtues V. F me mjetin me drejtues A. H dhe me mjetin motorr me drejtues A. B. Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i motorrit A. B., i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


Të fundit

U plagos në lokalin e Noizyt, Ardit Kërtusha: Atentati do kryhej nga vr*sës me pagesë

Zbardhet dëshmia e Ardit Kërtushës. Burimet bëjnë me dije se Kërtusha mohon që ngjarja të ketë ndodhur për motive...

“Kemi mbetur pa lidership në nivel lokal”/ Rama: Procesi duhet të përfundojë në vjeshtë

Kryeministri Edi Rama, në fjalën e mbajtur në takimin e Këshillit koordinues të qarkut Tiranë, takim i mbajtur në kuadër të zgjedhjes së strukturave...

Borrell: Duhet të hapim negociatat me Shqipërinë para përfundimit të presidencës franceze

Përfaqësuesi i Lartë i BE, Josep Borrell ka bërë një deklaratë për mediat pas takimit të ministrave të jashtëm të BE-së ku ka kërkuar...

Demokrati nga Kukësi i shpreh dashurinë Berishës: Të kam në zemër, me ty deri në vdekje

Gjatë takimit të Berishës në Kukës, njëri prej mbështetësve të tij i ka shprehur dashurinë. Ai i tha Berishës se atë e thërrasin Muharrem...

CNN mbi “rusifikimin” e sistemit arsimor të Ukrainës: Nën tytën e automatikut ata…

Kur ushtarët rusë të maskuar plaçkitën shtëpinë e Ninës në Ukrainën verilindore në orën 6 të mëngjesit të një dite në fund të prillit,...

Lajme të tjera

Web TV