Breshër dhe ulje temperaturash, ky është parashikimi i motit për ditën e sotme

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Deri në orët e mesditës dhe pasdites, vendi ynë do të jetë me kthjellime të pakta dhe vranësira të shumta, të cilat do të krijojnë mundësi për shira të izoluar. Sipas MeteoAlb, në zonat malore nuk përjashtohet mundësia e ndonjë breshëri afat shkurtër. Por orët e mbrëmjes sjellin përmirësim të motit.

Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes, por mbeten konstante dhe në mesditë duke u luhatur nga 7 gradë celsius në 25 gradë celsius.

Era do të fryjë mesatare në tokë dhe e fortë në det me shpejtësi 55 km/h nga drejtimi veriperëndimor, duke krijuar dallgëzim 5 ballë.


Të fundit

Breshër dhe ulje temperaturash, ky është parashikimi i motit për ditën e sotme

Deri në orët e mesditës dhe pasdites, vendi ynë do të jetë me kthjellime të pakta dhe vranësira të...

Horoskopi ditor, e hënë 31 maj 2021

Dashi Kjo e hënë do të jetë shumë më e mirë në raport me javën e kaluar, ku do të ketë rikuperim të ndjeshëm. Por...

U rrëzua me avion privat në liqen, humb jetën ‘Tarzani’

Aktori i mirënjohur amerikan, Joe Lara ndërroi jetë ditën e sotme pas një aksidenti meavion. Ai me gruan e tij dhe disa të tjerë kishin...

Shkon për të bërë intervistë në lokal s*ksi, gazetarja përfundon duke kryer marrëdhënie live

Një gazetare daneze ka bërë bujë pasi transmetoi për publikun intervistat që kishte realizuar në një lokal seksi duke kryer edhe vetë marrëdhënie seksuale....

Lajme të tjera

Web TV