Ekzekutohet për larje hesapesh ish-boksieri i njohur në Greqi

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Vetëm pak orë pas vrasjes së shqiptarit, Aris Papa në Greqi, kryeqyteti grek, u përgjak sërish, pasi të panjohurë kanë ekzekutuar në mes të rrugës boksierin, 39-vjeçar, Tasos Mperdesi.

Plumbat në trupin e boksierit, erdhën nga dritarja e një makine dhe sipas informacioneve të para, mendohet se vrasja ndodhi për “larje hesapesh”, pasi Mperdesis ishte një njeri njohur i “natës” dhe një ish-i dënuar në vitin 2008.

Ai ka fituar vëmendje të madhe gjatë vitit 2017, pas ishte fituesi i një reality show “Survival Secret” në një television grek “Epsilon”


Të fundit

Ekzekutohet për larje hesapesh ish-boksieri i njohur në Greqi

Vetëm pak orë pas vrasjes së shqiptarit, Aris Papa në Greqi, kryeqyteti grek, u përgjak sërish, pasi të panjohurë...

Kryetarja e Gjykatës së Elbasanit bën “modeling” për TikTok duke sfiluar në zyrë: Rrethi im është mafia (Video)

Gjykata, institucioni ku pritet të vendoset drejtësi, në Elbasan është kthyer në "pasarelë" sfilatash për TikTok. Kryetarja e gjykatës së Elbasanit Enkeleda Kapedani ka...

“Sjellje skandaloze”/ Nis hetimi për videot në ‘TikTok’ të kryetares së Gjykatës së Elbasanit

Videot me sjellje skandaloze, të publikuara së fundmi në rrjetet sociale të kryetares së gjykatës së Elbasanit, Enkeleda Kapedani, do të jenë objekt hetimi...

U ekzekutua me 8 plumba/ Ja kush është “Mili”, armiku i shqiptarit që u vra dje në Athinë

Një ngjarje e rëndë ndodhi pasditen e djeshme në Sepolia të Athinës, Greqi. Një sulm i armatosur ndodhi në një kafene në Rrugën Durrachiou...

Një ditë më parë u arrestuan 16 persona/ Kruja rrethohet sërish, çfarë ka pikasur Policia?

Vijon aksioni anti-drogë në rrethin e Krujës. Një ditë më parë uraportua se kanë rënë në pranga 16 persona dhe në kërkim janë shpallur...

Lajme të tjera

Web TV