Klientja filmon miun që bën “festë” në dyqanin e mishit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një kliente mbeti e tmerruar pasi pa një mi brenda një banaku me mish viçi në një supermarket në Manhattan. Brittany Ellis ishte duke bërë pazar me nënën e saj kur pa skenën e pakëndshme të miut duke ngrënë mish osso bucco, që shitet me një çmim prej 22.99 dollarë për kile.

Ellis ndau një video të incidentit në TikTok dhe që prej atëherë videoja është parë më shumë se 2.2 milionë herë. “Thjesht po përpiqesha të tërheq vëmendjen e dikujt kur nxora telefonin dhe fillova të regjistroja sepse ishte një mi duke dërrmuar.“, tha Ellis.

Ellis tha se ajo ishte duke bërë pazar me nënën e saj në atë kohë dhe u largua nga dyqani pasi vuri re brejtësin. “Unë thjesht dua që njerëzit të jenë të vetëdijshëm për situatën dhe diçka duhet të bëhet,” shtoi ajo.

Të fundit

Ashpërsohen masat për ndotësit e mjedisit gjoba nga 13-26 milionë lekë për shkelësit

Ashpërsohen gjobat për të gjitha ato subjekte apo individë që shkaktojnë ndotjen e mjedisit apo hapësirave publike, por fokusi...

PS fushatë anëtarësimesh të reja/ Veliaj: Rezultati është te kutia e votimit

Fushata e anëtarësimeve të reja në Partisë Socialiste ka vijuar edhe në Njësinë 7 në kryeqytet. Drejtuesi Politik i PS për Qarkunt e Tiranës, Erion...

Rama ndan lajmin e bukur: Shqipëria është destinacioni më i mirë në Evropë për 2023

Kryeministri Edi Rama ka ndarë në rrjetet sociale një lajm shumë të mirë për të shqiptarët. Barometri i Turizmit i OKB-së ka bërë të...

Vrasja e 50 vjeçarit në Durrës, arrestohet njëri nga djemtë e tij

Arrestohet djali i madh i familjes Meta për vrasjen e kryefamiljarit në Durrës. Gazetari Leonidha Musaj raportoi më herët se policia kishte gjetur gjurmë...

Ekspertët thonë se po krijohet në heshtje një trend i ri për bukurinë

Mbase nuk e keni vënë re, por në botën e bukurisë ka aktualisht një lëvizje, sipas së cilës, minimalizmi konsiderohet shumë. Për të qenë...

Lajme të tjera

Web TV