Klientja hap kamerën dhe filmon, miu bën “festë” në dyqanin e mishit

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një video shokuese vjen nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Një kliente mbeti e tmerruar pasi pa një mi brenda një banaku me mish viçi në një supermarket në Manhattan.

Brittany Ellis ishte duke bërë pazar me nënën e saj kur pa skenën e pakëndshme të miut duke ngrënë mish, që shitet me një çmim prej 22.99 dollarë për kilogram.

Ellis ndau një video të incidentit në TikTok dhe që prej atëherë videoja është parë më shumë se 2.2 milionë herë.

“Thjesht po përpiqesha të tërheq vëmendjen e dikujt kur nxora telefonin dhe fillova të regjistroja sepse ishte një mi duke dërrmuar.“, tha Ellis.

Më poshtë pamjet:


Të fundit

Galileo Galilei, si u detyrua para Inkuizicionit të mohonte lëvizjen e Tokës rreth Diellit

Galileo Galilei, si u detyrua para Inkuizicionit të mohonte lëvizjen e Tokës rreth Diellit Galileo Galilei lindi më 15 shkurt...

Sofia Loren, shkëlqimi i divës italiane në 100 filma

Aktorja e madhe e kinemasë lindi më 20 shtator 1934 në Romë, tanimë ajo është 87 vjeç Tanimë Sofia Loren është 87 vjeç. Vetëm pak...

Shenjtja Nënë Tereza në Berat

Berati feston 5 vjetorin e shenjtërimit të Nënë Terezës me një kuvend të mrekullueshëm, të organizuar nga fondazioni “G. Toska” dhe muzeu “Solomon”. Qytetarë të...

Gazsjellësi, SHBA diskutime me qeverinë e Kosovës dhe Maqedoninë e Veriut

Një zëdhënës i ambasadës amerikane në Prishtinë, tha se Shtetet e Bashkuara janë duke vazhduar diskutimet me qeverinë e Kosovës rreth lidhjes me një...

Epidemioplogia amerikane në Shqipëri: Merrni vaksinën është e sigurt

Ambasada amerikane në Tiranë publikon mesazhin e një epidemiologeje dhe pedagogeje në SHBA Mesilla Perry, e cila aktualisht ndodhet në Tiranë dhe merret me...

Lajme të tjera

Web TV