Kryetarja e Gjykatës së Elbasanit bën “modeling” për TikTok duke sfiluar në zyrë: Rrethi im është mafia (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Gjykata, institucioni ku pritet të vendoset drejtësi, në Elbasan është kthyer në “pasarelë” sfilatash për TikTok. Kryetarja e gjykatës së Elbasanit Enkeleda Kapedani ka “harruar” krimin dhe shfaqet duke bërë ‘modelen’ në Tik Tok, duke e kthyer zyrën në një pasarelë.

 

Ndonëse në ambientet e gjykatës duhet të punohet për të vënë pas hekurave kriminelët, gjyqtarja në video botira ne Tik Tok dhe të zbuluar nga faqja web Hashtag.al shihet të sfilojë në korridorin e gjykatës deri në zyrën e saj. Për këtë gjyqtare e cila duhet të drejtojë luftën ndaj krimit në këtë qytet, “mafia” si duket është një lojë filmash.

Elbasani është kthyer në epiqendrën e krimit në Shqipëri, mirëpo kryetarja e Gjykatës, e cila merr vendime të rëndësishme për krimin në vend, duket se zgjedh të jetë ‘aleate’ me mafian…në ‘Tik Tok’.


Të fundit

Kryetarja e Gjykatës së Elbasanit bën “modeling” për TikTok duke sfiluar në zyrë: Rrethi im është mafia (Video)

Gjykata, institucioni ku pritet të vendoset drejtësi, në Elbasan është kthyer në "pasarelë" sfilatash për TikTok. Kryetarja e gjykatës...

“Sjellje skandaloze”/ Nis hetimi për videot në ‘TikTok’ të kryetares së Gjykatës së Elbasanit

Videot me sjellje skandaloze, të publikuara së fundmi në rrjetet sociale të kryetares së gjykatës së Elbasanit, Enkeleda Kapedani, do të jenë objekt hetimi...

U ekzekutua me 8 plumba/ Ja kush është “Mili”, armiku i shqiptarit që u vra dje në Athinë

Një ngjarje e rëndë ndodhi pasditen e djeshme në Sepolia të Athinës, Greqi. Një sulm i armatosur ndodhi në një kafene në Rrugën Durrachiou...

Një ditë më parë u arrestuan 16 persona/ Kruja rrethohet sërish, çfarë ka pikasur Policia?

Vijon aksioni anti-drogë në rrethin e Krujës. Një ditë më parë uraportua se kanë rënë në pranga 16 persona dhe në kërkim janë shpallur...

Persona non grata?

Nga Peter Lucas Nuk i lejohet hyrja në SHBA? Që kur kemi filluar t’u ndalojmë njerëzve të hyjnë në Amerikë? Kufiri ynë me Meksikën është...

Lajme të tjera

Web TV