Mësuesja rrezikon 12 vite burg pasi bëri seks me nxënësin e saj, flet 17-vjeçari: Jam i dashuruar me të!

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një mësuese e gjuhës angleze rrezikon 12 vite burg, pasi pranoi se kishte kryer marrëdhënie seksuale me një nxënës 17-vjeçar, të cilit ajo i jepte mësim në një shkollë të mesme në Wisconsin.

Abby Dibbs, 35 vjeç, u akuzua për sulm seksual pasi pranoi se kishte bërë seks me studentin e saj, dy herë në shtëpinë e saj fundjavën e kaluar.

Sipas dosjes hetimore, 17-vjeçari konfirmoi marrëdhënien, por deklaroi se ai ishte ‘i dashuruar’ me Dibbs dhe ishte i acaruar me personin që spiunoi për lidhjen e tyre. Megjithatë, nëna e adoleshentit tha se i vjen mirë që personi që raportoi marrëdhënien e papërshtatshme bëri gjënë e duhur.

 


Të fundit

Bënte modeling në zyrën e Gjykatës, gjyqtarja Enkeleda Kapedani në 2003 në Miss Shqipëria

Gjykata, institucioni ku pritet të vendoset drejtësi, në Elbasan është kthyer në "pasarelë" sfilatash për TikTok. Kryetarja e gjykatës së...

Mësuesja rrezikon 12 vite burg pasi bëri seks me nxënësin e saj, flet 17-vjeçari: Jam i dashuruar me të!

Një mësuese e gjuhës angleze rrezikon 12 vite burg, pasi pranoi se kishte kryer marrëdhënie seksuale me një nxënës 17-vjeçar, të cilit ajo i...

Aksident në Tiranë, makina përplas motorin

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në rrugën “Don Bosko” në kryeqytet. Në aksident janë përfshirë drejtuesi i automjetit A.H dhe drejtuesi i motorit...

Burri qan, gruaja: Qaj e plas, unë jam si gocë e re, dal pi kafe, më çojnë në Golem…

Në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në Gjyq” tek E Diela Shqiptare, ditën e djeshme ishte një çift bashkëshortësh, Zenuni dhe Vjollca, të cilët kanë...

“Tmerri i grave”, kapen 3 hajdutë xhepash në Tiranë

Policia e Tiranës ka arrestuar shtatë persona gjatë 24 orëve të fundit. Njëri prej tyre është kapur për shkak se efektivët e policisë i...

Lajme të tjera

Web TV