E rëndë/ Babai i dy fëmijëve rrihet për vdekje nga një grup hajdutësh

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur në Britaninë e Madhe.

Sipas mediave vendase, një person, baba i dy fëmijëve u rrah brutalisht nga një grup hajdutësh, që u përpoqën të vjedhin çantën e të dashurës së tij.

Gjashtë adoleshentë u prangosën, nën dyshimin se kanë vrarë 35-vjeçarin Danny Humble, në Cramlington të Anglisë.

Çifti po kthehej nga një lokal nate, kur ra pre e sulmit.

Babai i dy fëmijëve vdiq në spital, pasi mori goditje të rënda në kokë.

“Adoleshentët u përpoqën të marrin çantën e gruas dhe ai u hakmor. Gruaja filloi të trokiste në çdo shtëpi për të kërkuar ndihmë. Ishte e tmerrshme”, thanë dëshmitarët.

Policia po punon për kapjen e autorëve të dyshuar.


Të fundit

Mbërrin në Rinas kancelarja Angela Merkel, ja kush e priti në aeroport

Kancelarja gjermane, Angela Merkel ka mbërritur sot në Rinas. Mësohet se zyrtarja e lartë gjermane u prit nga ministrja...

Kim Kardashian ‘tmerron’ njerëzit me veshjen e saj në Met Gala 2021

Ajo është e njohur për pamjet e saj ekstravagante në Met Gala duke përfshirë veshjen e saj mahnitshme nga “Thierry Mugler” në vitin 2019. Por...

SPAK i përgjigjet Metës: Asnjë ministër i qeverisë ‘Rama3’ nuk është nën hetim

Pas kërkesës zyrtare të presidencës në lidhje me informimin mbi gjendjen e procedimit dhe statusin e secilit prej 16 emrave që do të jenë ministrat e...

Ish krerët e UÇK-së dalin sot para Speciales në Hagë

Dhomat e Specializuara të Kosovës kanë njoftuar se sot do të mbahet konferenca e shtatë e radhës për ecurinë e çështjes ndaj ish krerëve...

PD-ja si hall privat i dy B-ve

Nga Lorenc Vangjeli Vetëm pak orë para se të niste seanca plenare, e para për këtë legjislaturë, Lulzim Basha publikoi në media një deklaratë që...

Lajme të tjera

Web TV