I dënuari tenton të vetëvritet në sallën e gjyqit (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Bjellorusi, ku një i burgosur ka tentuar që ti japë fund jetës në sallën e gjyqit.

Mediat e huaja bëjnë me dije se i pandehuri Stepan Latypov, preu fytin e tij në sallën gjyqësore në Minsk të martën pasi tha se familja e tij dhe fqinjët do përballen me ndjekjen penale nëse ai nuk deklarohet fajtor.

Pamjet e publikuara tregojnë momentin kur Latypov të shtrirë në një stol prej druri brenda vendit të të dënuarve, ndërsa oficerë policie qëndronin mbi të dhe të pranishmit ulërasin. Ndërkohë bëhet me dije se ai është arrestuar në një shesh të Minskut një vit më parë që u bë i njohur nga disa banorë dhe media lokale si “Sheshi i Ndryshimit”.

Të fundit

I dënuari tenton të vetëvritet në sallën e gjyqit (Video)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Bjellorusi, ku një i burgosur ka tentuar që ti japë fund jetës...

Tërmeti i fortë lëkund Greqinë, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me madhësi 4.6 rihter tronditi pasditen e sotme rajonin midis Elassona, Trikala dhe Larisa në Greqi. Lëkundja u regjistrua në orën 06:56 të...

Përcillet në banesën e fundit boksieri që u vra me kallash, nëna humb ndjenjat (Video)

Tassos Berdesis, boksieri grek që u vra një ditë më parë me breshëri kallashnikovi në Vari, është përcjellë ditën e sotme për në banesën...

“Më drogonin me shiringa e më digjnin me cigare”/ Rrëfimi i 40-vjeçares që u prostituua në moshë të re: Ja sa paguhesha për një...

Rudina nga qyteti i Kuçovës është grabitur në moshën 14 vjeçare nga një grup të panjohurish në derën e shtëpisë dhe është dërgua në...

OBSH miraton për përdorim urgjent vaksinën kineze Sinovac, Manastirliu: Garanton siguri

Pas vendimit të OBSH-së për përdorim urgjent të vaksinës kineze Sinovac është përshëndetur edhe nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, e cila e konsideron...

Lajme të tjera

Web TV