Sot 1 qershori/ Kryeministri Rama: Gëzuar ditën e fëmijëve

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me një urim për ditën ndërkombëtare të fëmijëve.

“Gëzuar ditën e fëmijëve! Shqipëria e Ardhmja Jonë”, shkruan Rama në një postim në rrjetin e tij social Facebook.

Ai e ka shoqëruar urimin edhe me një fotografi kuptimplote, ku paraqitet një dorë e vockël e një fëmije duke hedhur një balonë me flamurin shqiptar në qiell.

Të fundit

FOTOLAJM/ Shkrepet fotoja familjare e samitit për Ukrainën, Rama dhe Zelensky në qendër

Pas përfundimit të punimeve të samitit për Ukrainën në Tiranë, liderët pjesëmarrës janë bashkuar për të shkrepur foton familjare. Kryeministri...

E veja e Navalnyt: Nuk jam e sigurt nëse funerali i Alexey do jetë paqësor!

E veja e Alexey Navalny thotë se nuk është e sigurt nëse funerali i tij do të jetë i qetë ose nëse policia do...

Përmbyset autobusi me nxënës në Itali, plagoset rëndë shoferi

Një autobus me nxënës doli nga rruga në Baragiano në Potenza për të shmangur një përplasje kokë më kokë me një makinë, duke u...

Papa Françesku dërgohet në spital

Papa Françesku u dërguar sot në spitalin Gemelli në Romë pas një auditori të përgjithshëm të mbajtur në Vatikan për një ekzaminim mjekësor sipas...

Princi Harry humbet sfidën e Gjykatës së Lartë për mbrojtjen e sigurisë në MB

Princi Harry ka humbur një sfidë në Gjykatën e Lartë kundër qeverisë për nivelin e mbrojtjes së tij të sigurisë kur ai ndodhet në...

Lajme të tjera

Web TV