Tronditet Tepelena, vritet me armë një person në qendër të qytetit (Emri)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Personi që shihni në foto është Çajup Selimi, i cili u qëllua sot për vdekje me armë zjarri në Tepelenë. Ngjarja e rëndë ndodhi mbrëmjen e sotme në qendër të qytetit. Selimi, i cili kishte një biznes me materiale ndërtimi, u qëllua me armë zjarri, dhe për pasojë nuk mundi t’i mbijetonte plagëve të marra.

Kujtojmë se para disa vitesh 54-vjeçari ishte dhunuar nga disa persona me levë hekuri dheu godit me grushte duke i shkaktuar atij dëmtime. Ngjarja në fjalë ndodhi konkretisht në 13 korrik të 2018-ës.

Në atë kohë u tha se ngjarja ndodhi për shkak të konflikteve për konkurrencë në tregti. Deri më tani nuk ka asnjë të dhënë zyrtare nga policia lidhur me ngjarjen e rëndë.


Të fundit

Patrik Sueizi, idhulli i të rinjve që mori famë nga një “kërcim i ndyrë”

Nga Leonard Veizi "Dirty Dancing", ishte filmi që do t’i jepte famë edhe në Shqipëri, aktorit të njohur amerikan. Ishin vitet...

Dëshmoi kundër Netanyahut, vdes në aksident ajror në Greqi zyrtari i lartë izraelit

Një aksident ajror ndodhi mbrëmjen e djeshme në ishullin Samos në Greqi, ku një avion i vogël Cesna ra në det teksa po fluturonte...

Rama nderon Merkel me medaljen ‘Ylli i Mirënjohjes Publike’, kancelarja: Është një nder i madh

Kryeministri Edi Rama ka nderuar Kancelaren gjermane Angela Merkel me 'Ylli i mirënjohjes publike'. Rama shprehu kënaqësinë e veçantë të nderonte në emër të...

Met Gala 2021, ja çfarë zgjodhën të vishnin të famshmit (FOTO)

Mbrëmja e Met Gala mbahet zakonisht të hënën e parë në muajin Maj, por këtë vit eventi u shty për shkak të Covid-19. Më 13...

Escobar: SHBA-ja e dëshiron Ballkanin Perëndimor në BE

Zëvendësndihmës Sekretari për Çështje të Evropës dhe Euroazisë në Departamentin amerikan të Shtetit, njëherësh i dërguar i Departamentit të Shtetit për Ballkanin Perëndimor, Gabriel...

Lajme të tjera

Web TV