Videot në Tik Tok/ KLGJ me urgjencë për fatin e kryegjyqtares të Gjykatës së Elbasanit

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Merr zhvillime te reja çështja e videove që dolën ne media të kryegjyqtares së Elbasanit. KLGJ ka futur me urgjencë në rend dite kërkesën e ILD për kryetaren në detyrë të Gjykatës së Elbasanit, Enkeleda Kapedani.

Sensibiliteti që krijoi çështja në opinionin publik, për vetë faktin që qarku i Elbasanit mbetet problematik për shkallën e lartë të kriminalitetit, ndërkohë që gjyqtarja duket më e fokusuar tek imazhi i saj si show girl, duket se do të ketë pasoja për karrierën e saj.
Relator i çështjes është caktuar Maksim Qoku teksa ILD ka kërkuar pezullimin dhe shkarkimin nga detyra të gjyqtares.

Disa ditë më parë Kapedanit iu shfaqën disa video në aplikacionin ‘’Tik-Tok’’ nga automjeti dhe ambientet e Gjykatës së Elbasanit. Sipas ILD veprimet e saj diskreditojnë rëndë figurën e gjyqtarit.
Kryegjyqtarja Kapedani e ka hedhur poshtë se ka një aplikacion të tillë, dhe se këto sulme kanë si qëllim që të përbaltin figurën e e saj diskreditojnë rëndë figurën e gjyqtarit.


Të fundit

Të rinjtë tek “5 Maji” shfrenojnë imagjinatën, bëjnë s*ks në ballkon! Rënkimet e vajzës zgjojnë banorët (Video)

Fantazia e çifteve të reja nuk ka fund, e këtë e ka treguar edhe një çift nga Tirana, të...

E papritur/ Rama “braktis” Asamblenë e PS që mblidhet sot, udhëton me urgjencë drejt Turqisë

Kryeministri Edi Rama nuk do të jetë marrë pjesë në Asamblenë e PS-së të parashikuar sot pasdite. Sipas Gazetës "Shqip", kryeministri Edi Rama së bashku...

Videot në Tik Tok/ KLGJ me urgjencë për fatin e kryegjyqtares të Gjykatës së Elbasanit

Merr zhvillime te reja çështja e videove që dolën ne media të kryegjyqtares së Elbasanit. KLGJ ka futur me urgjencë në rend dite kërkesën...

Trondit gazetarja e njohur, zbulon si u zhduk ekonomisti në Tiranë: U gjet i vdekur në pozicion lutjeje!

Gazetarja Anila Hoxha tregoi sot detaje mbi rastin e vdekjes së një 32-vjeçari në rrethana misterioze, për të cilin tha se është duke e...

Lajme të tjera

Web TV