“Fluturo tashmë me engjëjt”/ Elton Deda dedikim prekës për humbjen e regjisorit Pirro Mani

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Këngëtari Elton Deda ka prekur me mesazhin e tij kushtuar ndarjes nga jeta të aktorit të njohur dhe regjisorit Pirro Mani, babai i partneres së tij, Jola Mani.

Përmes një postimi në rrjetet sociale Deda pohon se do t’i jetë mirënjohës për dashurinë që i dha, ndërsa theksoi se madhështia e tij nuk ka fund.

Mesazhi i Dedës

Fluturo tashmë me engjëjt babai i Teatrit. Ke sjellë shumë gëzime në jetën time. Dhe çfarë trishtimi solle sot. Do të të jem mirënjohës për gjithçka, për dashurine që më dhe, për trajtimin jo si i dashuri i Jolës por si artist dhe koleg. Madhështia jote nuk ka fund! Ashtu si nuk do ketë kurrë fund vepra dhe pasuria që na le! Qofsh i parajses babi Piro.


Të fundit

“Fluturo tashmë me engjëjt”/ Elton Deda dedikim prekës për humbjen e regjisorit Pirro Mani

Këngëtari Elton Deda ka prekur me mesazhin e tij kushtuar ndarjes nga jeta të aktorit të njohur dhe regjisorit...

Guvernatori Sejko takon përfaqësuesin e ri të BB-së/ Ja për çfarë bien dakord

Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Genti Sejko u takua me përfaqësuesin e ri të Bankës Botërore në Shqipëri, Emanuel Salinas. Ky i fundit nis...

Veliaj dhe ambasadori Del Monaco ftesë të rinjve: Bëhuni pjesë e veprimtarive të Tirana Kryeqyteti Evropian i Rinisë 2022

Brezi i tretë i Grupit Këshillimor Rinor YAG, një strukturë me bazë vullnetare që sjell pikëpamjen rinore në veprimtaritë e Prezencës së OSBE-së që...

Burg pa afat për tre të arrestuarit që u kapën me tritol, armë e granata në Durrës

Gjykata e Durrësit vendosi masën burg pa afat për Barim Flora, Ardjan Gjoka, dhe Jemin Flora lidhur me akuzën e trafikut të armëve municione...

Kryeminstri Rama takim 2 ditor me palën turke për diskutime/ Çështje të rëndësishme turizmi, farmaceutika dhe energjia

Kryeministri Edi Rama, prej ditës së djeshme po zhvillon një vizitë dy-ditore në Ankara. Burimet bëjnë me dije se kryeministri Rama është i shoqëruar nga...

Lajme të tjera

Web TV