Përplasen fuqishëm dy motorët e ujit, shoferët fluturojnë në disa metra lartësi (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Përplasja e dy motorëve të ujit mund të kishte rezultuar fatale për dy shoferët.

Në një video të publikuar në rrjete sociale, është fiksuar momenti i përplasjes mes dy shoferëve në një lumë në Ottawa të Ontarios.

Dy shoferët ishin duke bërë akrobaci në ujë, e në këtë moment ka ndodhur përplasja, pasi njëri prej shoferit, nuk arriti dot të menaxhonte shpejtësinë dhe kontrollin e mjetit.

Nga përplasja e fortë shoferët kanë fluturuar disa metra në lartësi, por për fat të mirë, fakti që ranë në ujë i shpëtoi jetën. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni pamjet.


Të fundit

Përplasen fuqishëm dy motorët e ujit, shoferët fluturojnë në disa metra lartësi (Video)

Përplasja e dy motorëve të ujit mund të kishte rezultuar fatale për dy shoferët. Në një video të publikuar në...

Shokon pastori: Martesat gay janë rituale okulte, ka shumë kisha që duan të besojnë Biblën e Satanit

Pastori Erion Sylari ka folur për vetëflijimet që ndodhin për shkak të ritualeve duke thënë se ekzistojnë mashtrimet e llojeve të ndryshme por edhe...

Po këndonte në sheshin kryesor të ishullit grek, këngëtarja arrestohet me dhunë

Një këngëtare greke është arrestuar për shkak se po këndonte në shesh. Ngjarja ka ndodhur në sheshin kryesor të ishullit Rodos, aty ku këngëtarja po...

Shkrumbohet hoteli në qendër të Madridit, të paktën 200 persona ndodheshin brenda

Një hotel në Madrid është përfshi nga flakët pasditen e kësaj të enjte. Kjo është lajmi kryesor të gjitha mediave spanjolle në këto momente, të...

Foshnja 18 muajsh u mbyt në pus/ Gjyshja: Po luante me gjyshin dhe na iku nga sytë

Gjyshja e djalit 18 muajsh, i cili humbi jetën dje (2 qershor 2021) në Nea Malgara, Selanik, është në një gjendje të rënduar psikologjike. Sipas...

Lajme të tjera

Web TV