Po këndonte në sheshin kryesor të ishullit grek, këngëtarja arrestohet me dhunë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një këngëtare greke është arrestuar për shkak se po këndonte në shesh.

Ngjarja ka ndodhur në sheshin kryesor të ishullit Rodos, aty ku këngëtarja po përformonte për publikun.

Nuk dihet arsyeja për shoqerimin e dhunshëm të saj nga ana e policisë greke.


Të fundit

Po këndonte në sheshin kryesor të ishullit grek, këngëtarja arrestohet me dhunë

Një këngëtare greke është arrestuar për shkak se po këndonte në shesh. Ngjarja ka ndodhur në sheshin kryesor të ishullit...

Shkrumbohet hoteli në qendër të Madridit, të paktën 200 persona ndodheshin brenda

Një hotel në Madrid është përfshi nga flakët pasditen e kësaj të enjte. Kjo është lajmi kryesor të gjitha mediave spanjolle në këto momente, të...

Foshnja 18 muajsh u mbyt në pus/ Gjyshja: Po luante me gjyshin dhe na iku nga sytë

Gjyshja e djalit 18 muajsh, i cili humbi jetën dje (2 qershor 2021) në Nea Malgara, Selanik, është në një gjendje të rënduar psikologjike. Sipas...

E moshuara humbi jetën nga Covid-19 në shtëpi, macet ushqehen me trupin e saj të pajetë

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Spanjë. Policia vendase ka zbuluar trupin e dekompozuar të një gruaje, e cila thuhet se ishte ngrënë pjesërisht...

Kjo është shqiptarja që emërohet në nivelin më të lartë të administratës në SHBA

Një shqiptaro-amerikane është vlerësuar lart nga administrata “Biden”. Fjala është për Eva Millonan, e cila është emëruar ndihmës sekretare në Departamentin e Sigurisë së...

Lajme të tjera

Web TV