Gazeta Fjala, e premte 4 qershor 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit


Ndodhet në vizitë dy ditore në Turqi/ Mesazhi i kryeministrit Rama: Ndershmëria në politikë është… (Foto)

Ndërsa ndodhet në një vizitë dyditore në Turqi, kryeministri Edi Rama ka publikuar një tjetër mesazh politik në rrjetet sociale. Kreu i qeverisë shqiptare ka zgjedhur...

Kthjellime dhe vranësira kalimtare, parashikimi i motit për sot

Moti parashikohet i kthjellët me vranësira kalimtare në orët e mesditës deri ne pasdite e kryesisht në relievet kodrinore-malore të vendit. Era do të fryjë...

Horoskopi ditor, e premte 4 qershor 2021

Dashi Të lindurit e kësaj shenje mund të tundohen gjatë ditës së nesërme. Mos u ndjeni keq nëse keni nevojë të kërkoni ndihmën e një...

Përplasen fuqishëm dy motorët e ujit, shoferët fluturojnë në disa metra lartësi (Video)

Përplasja e dy motorëve të ujit mund të kishte rezultuar fatale për dy shoferët. Në një video të publikuar në rrjete sociale, është fiksuar momenti...

Lajme të tjera

Web TV