Ky është shqiptari që u ekzekutua brenda “Porche-it” luksoz në Gjermani (Emri)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një shqiptar nga Mitrovica është vrarë pas një përplasjeje me armë në qendër të qytetit të Hanoverit në Gjermani.

Siç kanë njoftuar mediat, mes drejtuesve të dy makinave, një Porsche Cayenne dhe një Mercedes S500 pati një debat të ashpër ku shoferi i makinës Porsche u përplas dhe më pas u gjet i vdekur.

Bëhet fjalë për Armin Neziri të riun nga Mitrovica i cili prej vitesh jeton në Gjermani.

Miq dhe familjarë të Arminit kanë publikuar në rrjete sociale fotografitë e të ndjerit me mesazhe ngushëllimi.

Ndërkohë gazeta gjermane BILD ka raportuar se viktima është 30 vjeç, dhe dyshohet për një vrasje të kryer në vitin 2017./Joq


Të fundit

Ky është shqiptari që u ekzekutua brenda “Porche-it” luksoz në Gjermani (Emri)

Një shqiptar nga Mitrovica është vrarë pas një përplasjeje me armë në qendër të qytetit të Hanoverit në Gjermani. Siç...

Nga Valbona në Theth/ Zhduken dy turistët, fillojnë kërkimet për shtetasin rus dhe suedez

Më datë 03.06.2021, në mbrëmje, në Valbonë, dy turistë, nga Suedia dhe Rusia, kanë humbur rrugën duke eksploruar territorin nga Valbona në drejtim të...

Gjykata e Posaçme e Apelit lë në burg ish-gjyqtaren Enkeleda Hoxha

Ish gjyqtarja e Krujës Enkeleda Hoxha do të vijojë të qëndrojë në burg, pasi Gjykata e Posaçme e Apelit ka rrëzuar kërkesën e saj...

E rëndë/ Oficeri i Policisë tenton të abuzojë me 13-vjeçaren në ashensor (Video)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Australi ku një vajzë 13-vjeçare është ngacmuar seksualisht nga një oficer policie. Incidenti u regjistrua nga kamera...

Kultivonin bimë narkotike, Policia e Shtetit arreston dy persona

Dy shtetas janë arrestuar në Sarandë për kultivim të lëndëve narkotike. Policia ka arritur të evidentojnë këtë veprimtari kriminale të kultivimit të bimëve narkotike gjatë...

Lajme të tjera

Web TV