Plas arma në Tiranë, ekzekutohet një person afër Gjykatës

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur mesditën e sotme në Tiranë në një lokal në Tiranë.  Ndërkohë mësohet se i plagosur ka mbetur edhe një ish-Prokuror, Adriatik Cama

Ngjarja fillimisht është raportuar nga qytetarët, të cilët kanë dëgjuar të shtënat me armë.

Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë shkuar forca të shumta policie, të cilët kanë rrethuar zonën dhe po punojnë për zbardhjen e ngjarjes.


Të fundit

Plas arma në Tiranë, ekzekutohet një person afër Gjykatës

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur mesditën e sotme në Tiranë në një lokal në Tiranë.  Ndërkohë mësohet se...

Gjonaj takon presidentin e Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së, në fokus lufta kundër korrupsionit

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka zhvilluar një takim me presidentin e Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së, Volkan Bozkır, me të cilin diskutoi për...

Ky është shqiptari që u ekzekutua brenda “Porche-it” luksoz në Gjermani (Emri)

Një shqiptar nga Mitrovica është vrarë pas një përplasjeje me armë në qendër të qytetit të Hanoverit në Gjermani. Siç kanë njoftuar mediat, mes drejtuesve...

Nga Valbona në Theth/ Zhduken dy turistët, fillojnë kërkimet për shtetasin rus dhe suedez

Më datë 03.06.2021, në mbrëmje, në Valbonë, dy turistë, nga Suedia dhe Rusia, kanë humbur rrugën duke eksploruar territorin nga Valbona në drejtim të...

Gjykata e Posaçme e Apelit lë në burg ish-gjyqtaren Enkeleda Hoxha

Ish gjyqtarja e Krujës Enkeleda Hoxha do të vijojë të qëndrojë në burg, pasi Gjykata e Posaçme e Apelit ka rrëzuar kërkesën e saj...

Lajme të tjera

Web TV