Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

Publikohen kërkesat për të udhëtuar drejt Spanjës pa kufizime

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Duke filluar nga e hëna, udhëtarët e vaksinuar nga e gjithë bota do të jenë në gjendje të hyjnë në Spanjë, jo vetëm evropianët. Kjo u njoftua nga Presidenti i Qeverisë, Pedro Sánchez, më 21 maj në Fitur. Ndër kushtet që do të përfshihen në dokumentin përfundimtar, vlen të përmendet se udhëtarët e imunizuar mund të hyjnë në vend vetëm pasi të kenë kaluar 14 ditë që nga bërja e vaksinës.

Urdhri do të botohet këtë të shtunë në Gazetën Zyrtare të Shtetit (BOE), sipas të njëjtave burime, dhe do të hyjë në fuqi të hënën siç ishte njoftuar më parë. Teksti është duke u punuar në Ministrinë e Shëndetësisë dhe të Brendshme. Në fakt, nuk përjashtohet mundësia që të ketë përjashtime, për shembull me vendet ku ka variante të reja. Do të ishte e ngjashme me atë që u diktua nga Franca, ku një urdhër i ngjashëm hyn në fuqi të Mërkurën e ardhshme, megjithëse mban një listë të vendeve me të kuqe dhe portokalli (të quajtur të rrezikshëm) që nuk do të jenë në gjendje të hyjnë edhe nëse imunizohen plotësisht.

Një çështje tjetër që do të përfshihet në urdhër është që vaksinat e pranuara do të jenë ato të miratuara nga Agjencia Evropiane e Barnave (EMA) ose Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH). Me fjalë të tjera, ata të administruar në Spanjë —Pfizer, Moderna, AstraZeneca dhe Janssen—, si dhe kinezët Sinopharm dhe Sinovac-Coronavac.

 

Të fundit

Mos e bëni kurrë këtë gabim kur shëtisni me bebushat tuaj

Shohim jo rrallë herë, që ndërsa dalin me fëmijën në karrocë, kur është vapë, prindërit e mbulojnë atë me...

Çfarë ju bën më të lumtur se dashuria?

Të shohësh vende të reja, të njohësh kulturën dhe mënyrën e jetesës së njerëzve të tjerë ndihmon për të hapur më shumë mendjen dhe...

Përsëritet rasti “Alma”? Një 27-vjeçare tenton të hidhet nga lumi Buna me 4 fëmijët

Një ngjarje e rëndë është parandaluar në Shkodër. Një nënë 27-vjeçare ka tentuar të hidhet në lumin Buna bashkë me 4 fëmijët e saj...

Virale/ Princesha e Dubait kërkon divorcin me një postim në Instagram

Një mesazh i shkurtër nga Sheikh Mahra bin Mohammed Al Maktoum aktualisht po shkakton bujë në botën mbretërore. Në postimin në Instagram, vajza e lartësisë...

Ndikimi i stresit në lëkurë

Stresi është një nga faktorët kryesorë që dëmtojnë organizmin tonë. Pasojat e tij ndonëse nuk mund të jenë të menjëherëshme, janë afatgjata. Nëse vuani nga ndonjë...

Lajme të tjera

Web TV