Cilat janë arsyet e takimit? Rama i shkon ambasadores amerikane në rezidencë (Foto)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të fundit

Cilat janë arsyet e takimit? Rama i shkon ambasadores amerikane në rezidencë (Foto)

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e djedhme zhvilloi një takim me ambasadoren e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim. Mediat...

Kthjellime dhe vranësira/ Parashikimi i motit për ditën e sotme

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira në shtim deri mesatare. Era do të jetë me drejtim Jug-Perëndim me shpejtësi deri në 7...

Horoskopi ditor, e shtunë 5 qershor 2021

Dashi Një e shtunë e vështirë për Dashin, edhe nëse është një ditë që duhet festuar apo duhet pushuar në shtëpi apo në një vend...

Të rinjtë që vaksinohen mund të blejnë birrë me vetëm 50 cent, ja vendi që ndërmori këtë nismë

Messina bëhet vendi i parë në Italinë fqinje që ndërmerr një iniciativë për të afruar të rinjtë, mbi 60 vjeç, që të vaksinohen në...

Manastirliu zbulon numrin total të vaksinimeve në vendin tonë

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, zbulon në një postim në “Facebook” numrin e të vaksinuarve me koronavirus në vendin tonë. Manastirliu thekson se mbi 300...

Lajme të tjera

Web TV