Kthjellime dhe vranësira/ Parashikimi i motit për ditën e sotme

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të fundit

Kthjellime dhe vranësira/ Parashikimi i motit për ditën e sotme

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira në shtim deri mesatare. Era do të jetë me drejtim Jug-Perëndim...

Horoskopi ditor, e shtunë 5 qershor 2021

Dashi Një e shtunë e vështirë për Dashin, edhe nëse është një ditë që duhet festuar apo duhet pushuar në shtëpi apo në një vend...

Të rinjtë që vaksinohen mund të blejnë birrë me vetëm 50 cent, ja vendi që ndërmori këtë nismë

Messina bëhet vendi i parë në Italinë fqinje që ndërmerr një iniciativë për të afruar të rinjtë, mbi 60 vjeç, që të vaksinohen në...

Manastirliu zbulon numrin total të vaksinimeve në vendin tonë

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, zbulon në një postim në “Facebook” numrin e të vaksinuarve me koronavirus në vendin tonë. Manastirliu thekson se mbi 300...

Vrasja në Tiranë, policia jep detaje për arrestimin e vajzës së autorit: Bashkëpunëtore në krim

Policia e Tiranës jep detaje për arrestimin e vajzës së Mexhit Picarit, i cili vrau sot ish-dhëndrin e tij, Kudret Saliaj. Blutë e kryeqytetit theksojnë...

Lajme të tjera

Web TV