Makina e autoshkollës përplas nënë e bijë në Fier

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kallm, të Fierit.

Një makinë tip ‘Benz’ autoshkollë është përplasur më një motor, pasi ka kryer një parakalim të gabuar.

Si pasojë e parakalimit të gabuar, makina tip ‘Benz’ ka përplasur motorin dhe më pas motori ka aksidentuar edhe dy këmbësore, nënë e bijë, të cilat kanë mbetur të plagosura.


Të fundit

Makina e autoshkollës përplas nënë e bijë në Fier

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kallm, të Fierit. Një makinë tip ‘Benz’ autoshkollë është përplasur më një...

Kultivonte bimë narkotike në Skrapar, në kërkim 44-vjeçari dhe kryeplaku i fshatit

Një 44 vjeçar me iniciale D.H, banues në fshatin Braçë, në Skrapar është shpallur në kërkim nga policia për tentativë të kultivimit të bimëve...

Shoferi i autobusit bëri lëvizje të rrezikshme, humb jetën 47-vjeçarja në Elbasan

Një 47-vjeçare është ndarë nga jeta pasi ka rënë nga autobusi me të cilin po udhëtonte. Ngjarja u regjistrua mbrëmë në fshatin Tregan të...

Rama publikon videon nga Bypass-i i Shkodrës:Këtë verë do të ketë më shumë frymëmarrje për qytetarët

Kryeministri Edi  Rama ka zgjedhur t'i urojë qytetarët mirëmëngjes për ditën e sotme duke postuar ne Facebook një video te Bypass-it të Shkodrës. Rama...

Lajme të tjera

Web TV