“Shumë nxehtë dreqi e mori”/ Vildane Zeneli nuk i lë vend imagjinatës me fotot thuajse nudo

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Vildane Zeneli një ndër personazhet më të ndjekura të showbizit shqiptar ka tërhequr vëmendjen me fotot sensuale që ajo ka postuar ne rrjetet e saj sociale.

Bukuroshja brune ka ndarë më fansat një “foto të nxehtë”, ku shfaqet pothuajse e zhveshur, ndërsa mbulon me duar pjesën e gjoksit.

“Shumë nxehtë dreqi e mori”, shkruan Vildane krahas fotos që nuk i lë vend më tej imagjinatës së ndjekësve.

Të fundit

Njëlloj sikur të mundë miza, elefantin

Nga Artur Ajazi Po të dëgjosh Gazin, Këlliçin, Nokën, apo dhe ndonjë këshilltar të Bashkisë së Tiranës mbrëmjeve në emisionet...

Do përjashtojë Kryemadhin nga partia?/ Meta: Kemi vuajtur pasojat e nepotizmit

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, deklaroi mbrëmjen e djeshme se do të lufojë nepotizmin në parti, duke ngritur aludimet se do të...

Ndryshimet klimatike po kontribuojnë në një rritje të goditjeve në tru

Ndryshimi i shpejtë i kushteve të motit, si dhe çekuilibri i temperaturave globale, për shkak të ndryshimeve klimatike, kanë një ndikim të rëndësishëm në...

Pse Berisha nuk u fut në grupin e PD? Kuvendi i përgjigjet Gazment Bardhit

Kërkesa për rikthimin e Sali Berishës në grupin parlamentar të Partisë Demokratike trazoi jo pak ujërat në politikën në fund të javës së shkuar. Gazment...

Zbulohet lëvizja e radhës e socialistëve

Pasditen e së martës, Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Blendi Klosi, do të mbledhë drejtuesit politikë të qarqeve në kuadër të procesit të...

Lajme të tjera

Web TV