Grabitje me armë zjarri në karburantin e Durrësit

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të fundit

Grabitje me armë zjarri në karburantin e Durrësit

Mëngjesin e sotëm ka ndodhur një grabitje në një karburant në Fllakë të Durrësit. Mësohet se autorët kanë qenë të...

Arrestohen 6 të rinj në Tiranë, ja veprat penale që kishin kryer

Policia e Tiranës ka arrestuar gjatë mesnatës së mbrëmshme gjashtë të rinj në Tiranë, për vepra të ndryshme penale. Mësohet se Specialistët për Hetimin e...

E turpshme/ Shqiptari dhunon priftin në mes të qytetit, i moshuari përfundon në spital

Një ngjarje e paprecedentë u regjistrua të premten në qendër të Bolonjas, ku një i ri shqiptar dhunoi një prift katolik. Sipas policisë italiane, At...

Kultivimi kanabisit/ Policia e Elbasanit arreston 3 persona, në kërkim 2 të tjerë

Tre persona janë arrestuar mëngjesin e sotëm në Elbasan dhe janë shpallur në kërkim dy të tjerë, të akuzuar për kultivim kanabisi. Në pranga...

Mjeku Kalo: E kaluam fazën kritike të Covid, por kujdes se këto muaj po shfaqen këto infeksione shqetësuese

Mjeku i njohur nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale shkruan se Shqipëria e ka kaluar fazën kritike të Covid. “Ne krenarisht mundet të pohojmë se...

Lajme të tjera

Web TV