Incidenti në studio/ Gazetari flet për takimin Putin-Lukashenko, në ekran i shfaqet e dashura nudo (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Prezantuesit e një televizioni ukrainas vendosën të merrnin një koment nga Dmitry Elovsky, zëvendëskryeredaktor i kanalit Rus Dozhd TV, mbi takimin e  2 presidentëve të Rusisë dhe Bjellorusisë Vladimir Putin dhe Aleksandër Lukashenko.

Por në momentin që ai do të fliste me video ndodhi incidenti. Fillimisht u shfaqën problemet e audios, ku u vërejt dhe zëri i një femre në ‘zyrën’ e Elovsky, që ndërhynte në bisedë. Pastaj vajza që mbante kamerën ktheu kamerën në drejtim të saj dhe u shfaq nudo.

Yelovsky nxitoi t’i thoshte vajzës së zhveshur që të kthente kamerën menjëherë, por ato ishin në transmetim live dhe tashmë pamjet bënë xhiron në rrjetet sociale.


Të fundit

Ja cili shtet mund të legalizojë për herë të parë Bitcoin-in

Presidenti i El Salvadorit deklaroi se ai mund të bëjë të ligjshme kripto-monedhën Bitcoin në shtetin e tij. Nëse plani...

Rehabilitohet kanali vaditës i Rrinës në Librazhd/ Balla: Mbulon me vaditje 1400 ha tokë bujqësore në disa fshatra

Vijojojnë investimet në bujqësi për të lehtësuar punën e fermerëve në zonat e Librazhdit në prag të sezonit të vaditjes. Kryetari i Grupit Parlamentar të...

Flet kushëriri i Kudret Saliajt: Ditën para vrasjes na kanë ardhur në banesë, e dimë kush ja ka bërë shenjat

Kushëriri i Kudret Saliajt, i cili u vra nga vjehrri në një lokal të Tiranës dy ditë më parë , Mexhit Picari, ka përgënjeshtruar...

E rëndë/ 25-vjeçari qëllon me thikë kalimtarët, 6 persona humbin jetën, dhjetra të plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kinë, ku një person ka goditur me thikë kalimtarët. Mediat e huaja bëjnë me dije se nga ngjarja...

Dasma e Boris Johnson/ Ish e dashura: Nuk do të martohesha me të as me plumb, shpëtova mirë

Dasma e kryeministrit britanik Boris Johnson javën e kaluar me Carrie Simonds, tërhoqi vëmendjen e mediave, por dhe të ish-partnereve të kryeministrit. Petronella Wyatt (e...

Lajme të tjera

Web TV