Infermierja 35-vjeçare gjendet e vdekur në spital

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Vdes në vendin e punës, një infermiere e Spitalit të Vushtrrisë. Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

Ai ka thënë se infermierja thuhet të jetë e moshës rreth 35-vjeçare dhe vdekja e saj është cilësuar si e dyshimtë.
“Sot rreth orës 08:00 është informuar policia së është gjetur pa shenja jete në vendin e saj të punës. Vdekja është cilësuar si e dyshimtë”.

Zahiti ka deklaruar se trupi i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për ekzaminime të mëtejshme.


Të fundit

Përplasen dy automjete, humbin jetën katër persona në Kosovë

Një aksident me pasojë vdekjen e katër personave ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën Ferizaj-Shtine në fshatin Koshare...

Infermierja 35-vjeçare gjendet e vdekur në spital

Vdes në vendin e punës, një infermiere e Spitalit të Vushtrrisë. Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti. Ai...

Covid në Shqipëri/ MSH publikon rastet e reja në 24 orët e fundit

Lajm i mirë nga spitalet COVID. Ministria e Shëndetësisë raportoi sot 5 raste të reja dhe fatmirësisht asnjë humbje jete nga COVID-19. Ministria e Shëndetësisë...

Vret fqinjët në Korfuz, 60-vjeçari i jep fund vetes

Përmbyset dinamika e ngjarjes së rëndë që tronditi Greqinë paraditen e sotme ku një person vrau dy të tjerë dhe më pas iu vetëvra. Sipas mediave...

Djali vret nënën dhe një grua tjetër në Itali

Një ngjarje e rëndë ka tronditur kryeqytetin italian ditën e sotme. Mediat vendase raportojnë për një vrasje të dyfishtë në periferi të Romës. Dy gra,...

Lajme të tjera

Web TV